Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú tápot vihetnék...

Milyen márkájú tápot vihetnék a menhelyre? Minek örülnek még étel mellett?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagy zacskós tápokat venni. Esetleg konzerveket is?

Milyen márkát vegyek? Ne a legalja legyen, mert azt nem lenne szívem bevinni sem. Egy jó kis középkategóriásat szeretnék, amiből van nagy zacskó kiszerelés is.

Milyen tápot válasszak?

Esetleg főtt husinak örülnének? Persze sima vízben főtt húst, kifejezetten kutyáknak. Vagy a nagy meleg miatt ez most nem lenne opció?

Étel mellett még mivel tudom segíteni őket? Milyen tisztítószereknek vennék hasznukat?

Vagy bármi más?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. júl. 16. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szegedi Tapancs Tanya oldalát másolom ide. Ők ezeknek örülnének.

[link]

Bár ez menhelyenként eltérő lehet, de ők például nyers vagy főtt húst nem kérnek az emberektől, mert azt éttermektől, boltoktól kapják nagy tételben. A száraztáppal viszont raktárakat tudnak feltölteni a nehezebb napokra. Például télen, ha a hó elválasztja a menhelyet a várostól, életmentő lehet a száraztáp raktár. Illetve örülnek még a kutyaszaláminak, mert az nagyon jó gyógyszerek beadásához.

2018. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Takarók, pelenkák az állatok alá.
2018. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eric07 válasza:
100%
Én ágyneműt, törölközőket, takarókat szoktam vinni. Azt mondták, ez nagyon jó, mert sok kutya ellik náluk, olyankor kell a sok ilyesmi, mert azokat nem igazán mossák ki. Aztán szoktam még tisztító- és fertőtlenítőszereket. Kaja ügyben ajánlom a kölyöknek való konzerveket, azt ritkán szoktak adományozni. Ha van a közeledben menhely, fel is hívhatod, vagy szinte mindegyik jelen van a Facebookon, simán rájuk írsz, hogy mire van szükségük.
2018. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ha bemész bármelyik kisállatos üzletbe, kérhetnél segítséget az eladóktól a táp márkáját illetően. Csak az összetevőket nézd meg a zacskón. :)

Kutya szalámi biztos jól jöhet nekik ha gyógyszert kell beadni.

Vihetsz még pokrócot, rongyot, esetleg nagyobb méretű párnákat vagy pár kutya ágyat amire az állatok feküdni tudnak.

2018. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!