Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweilerről vélemenyek?

Rottweilerről vélemenyek?

Figyelt kérdés

A kozeljovoben szeretnek egy Rotit.

Szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi.

Koszi a valaszokat erole is.

N26


2018. júl. 16. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Kemény kezű gazda való hozzá.

Rendszeres foglalkozás (séta, játék, tanulás)

2018. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Imádom nem is tervezek másik fajta kutyát tartani. Következetesen kell nevelni, dicsérni ha jól csinalt valamit, leszidni ha rosszalkodik, ami egyszer tilos volt pl a kanapéra fekvés akkor annak egy életre tilosnak kell lennie. Ismerni kell a kutyád nem csak a fajtát hanem az adot egyedet is hogy minden mozanatát tud és ha helytelen dologra készül időbe korrigálhasd. Minnél töbn időt töltesz vele annál jobban megismered de ő is téged és tudni fogja az összes kiskaput nalad. Egy gazdás kutya tehát a falkavezért követi tűzön vizen keresztül de a család többi tagjával is kedves ha úgy van nevelve csak nekik sose lesz akkora ,,hatalmuk,, felette mint a gazdinak. Én imádom a fajtat. Mindig is volt roti a családban de 2 éve van egy sajátom akivel nagyon nagy szerelembe vagyunk és lesi minden mozdulatom, bárhova eltudom magammal vinni.
2018. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Beszeltem mar tenyesztokkel is es ugy nez ki foglalok le egy kis kutyust.

Nekem Kaukazusi volt meg egy Nemet juhasz...ok mar oregek voltak.

Most egy 3eves Amstaffom van es melle szeretnek egy Rotit. Regota zetszik a fajta.

Nevelessel nem lesz gond,azert tapasztalat van. Mozgasa is ki lesz elegitve...valoszinu vele is fogok sportolni.

2018. júl. 16. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok szerintem akkor semmi gond nem lesz, nyilván az elöző kutyáid is megfelelő nevelést kaptak :) amúgy én is próbálkozok vele sportolni, szoktunk futni nagyon szépen figyel a csiga tempomra, nem rángat de egy éves koráig finoman kell az ilyeneket csinalni :)
2018. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

Pedig a madik ketto kan volt es az Amstaffom is az...a Roti lehet szuka lesz?de meg meglaztom meg ugye a tenyesztotol is fugg.

En ink orzovedoznek vele vagy ilyesmi. 🙂

2018. júl. 16. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!