Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak nekem volt kellemetlen...

Ez csak nekem volt kellemetlen hirtelen?

Figyelt kérdés

Délután sétáltam a kutyámmal, és jött szembe egy mozgáskorlátozott ember. Konkrétan ahogy sétált a fél oldala furcsán mozgott, és olyan volt hirtelen, mintha lépcsőzne.

A lényeg a lényeg, hogy a kutyám leblokkolt, ahogy észrevette. Megállt, és tátott szájjal nézte. Pont úgy, mint a kis gyerekek, akik nem tudják, hogy nem illik bámulni a beteg embereket.

Szóltam a kutyámnak, hogy "gyere" , de hirtelen se kép se hang, csak állt tátott szájjal, és nézte. Szóltam még egyszer, akkor már jött. Ahogy elhaladtunk egymás mellett még mindig tátott szájjal bámulta a kutyám.

Nekem elég kellemetlen volt, de a férfi remélem nem vette rossz néven, hogy megbámulta a kutya.

Voltatok már hasonló szituban?


2018. júl. 16. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a férfi már hozzászokott, hogy az emberek közül is sokan megbámulják.
2018. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint egy gyerek, aki megbámul mindenkit, aki fura :)


A kutyák profi módon képesek "olvasni" az embereket, ismernek minket mint a tenye... mancsukat.


Az a fickó szinte "természetellenesen" viselkedett, nem úgy ahogy az emberek szoktak.


Szerintem nem ismerte fel, hogy annak az embernek valami baja van, hanem azt gondolta, hogy direkt megy így, és próbálta dekódolni a testbeszédét.

2018. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, meg hozzászokott, hogy a felnőtt, értelmes emberek is megbámulják... mintha olyan érdekes lenne :D
2018. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt szokta csinálni, én is kellemetlennek érzem. Nem nagyon tudsz mit tenni, az is kínos, ha látványosan elrángatod onnan. De ő a hajléktalanokat, részegeket is fürkészi, nem egyszer meg is ugatott egy hangoskodót, aki meg üvöltözött velem, hogy kussoltassam be a kutyámat :D. Ő csak jelezte nekem, hogy valami nem oké, illetve a fickónak, hogy tartsa magát távol. Ilyen szituk vannak.
2018. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hatalmas pigment-folttal a nyakamon születtem.


Két éves koromig FELNŐTT emberek hajoltak bele az arcomba, "Mijjaz ott a nyakadon??" felkiáltással.


Felnőtt. Emberek.


Mármint elég egyértelmű, hogy csak a bőröm volt olyan, nem ettem le, nem fojtogatott senki, nem vagyok leprás stb.


Édesanyám egy rövid ideig tűrte. Később idegesen azt felelte, hogy "Két fejjel született, de úgy döntöttünk hogy a szebbiket tartjuk meg" - képzeljétek, ezt el is hitték.

(végül le lett operálva)


Szóval igen, sajnos nem ritka jelenség, hogy felnőtt emberek bámulnak meg olyanokat, akiket nem nagyon illene.


Bár nem én vagyok az a mozgáskorlátozott fickó akivel találkoztatok, engem egy kutya - vagy bármilyen állat - tekintete egyáltalán nem zavarna :)

Ők egyértelműen nem bunkóságból/hülyeségből teszik, ami elég nyilvánvaló.

Plusz a kíváncsibbak/barátságosabbak néha azokat is bámulják, akik ""normálisak"", szóval szerintem nem volt kellemetlen szitu.

2018. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!