Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ítélnek el az emberek...

Miért ítélnek el az emberek mert ivartalanítottam a kan kutyámat?

Figyelt kérdés

Mindenki azt kérdezi, hogy lehetek ilyen kegyetlen mert elvettem a férfiasságát?!


/Felraktam már egyszer ezt a kérdést, csak nem oda illő szó miatt törölték mielőtt elolvastam volna a válaszokat!/


2018. júl. 17. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mert buták... Jól tetted, hogy ivartalanítottad, megkímélve betegségektől.
2018. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
nem értem mi volt rossz a kérdésedben. válaszoltam én is rá, elmondtam hogy ne foglalkozz azokkal a fogyatékosokkal akik ezt ellenzik, egy, azért ellenzik mert nem képesek elvonatkoztatni saját maguktól vagy az emberektől, kettő, nem gondolnak bele hogy mennyi elhagyott kidobott állat van csak mert az állatoknak ez ösztön, ha lehet akkor szaporodnak nem tudják hogy nem lesz aki gondoskodjon a kicsikről, három, nem örömből csinálják, szóval nem, nem lesznek szomorúak ha ivartalanítva vannak, egyáltalán nem is fognak késztetést érezni a dologra, sokkal nyugodtabbak lesznek. és nem mindenki tud tíz plusz kiskutyát eltartani vagy elajándékozni, aztán meg még tíz pluszt meg még annyit stb stb. aki emiatt elítél az borzasztó buta és nem is kéne hogy szóbaállj vele.
2018. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia. Ez már csak ilyen.

Ahogy az emberek is ilyenek. Itt lehetne az a kérdés is hogy volt e ok rá hogy ivartalaníttattad.

A te kutyád nyilván senkinek sincsen beleszólása illetve nem is kell törődni ezekkel a negatív kérdésekkel szólásokkal pl(hogy lehetsz ilyen).

És kérdésedre a válaszom: senki se tud a saját háza táján sepregetni. Nem vagy te ettől nég rossz ember. ;)

2018. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert tájékozatlanok, és nincsenek tisztában az előnyeivel. Magukat képzelik a kutya helyébe, pedig teljesen más okból szexelnek, és más érzés is nekik. Csak azt látják, hogy nekik milyen érzés lenne a kasztrálás, de azt nem, hogy egy ivaros kutya mennyivel több veszélynek van kitéve. Valószínűleg nem is érdekli őket annyira, hogy megbízható helyen utána nézzenek, mivel könnyebb mást hibáztatni.
2018. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez pontosan igy van ahogy leirtad! :)
2018. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!