Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hiszem, elfelejtettem...

Azt hiszem, elfelejtettem vizet rakni a kutyának. Kibírja?

Figyelt kérdés
Eljöttem dolgozni, és most jutott eszembe, hogy nincs meg a mozdulat, amikor beviszem neki a vizestálját. 5 körül érek haza. Kibírja addig? Még sosem fordult elő velem ilyen.

2018. júl. 17. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Benti kutya? Ha igen, és nincs olyan meleg bent akkor kibírja, persze nem lesz jó érzés neki.
2018. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha, benti. Reggel ivott, meg séta közben is. Nincs nagyon meleg otthon, de hűvös se.
2018. júl. 17. 09:42
 3/6 anonim válasza:
38%
Remélem nem lesz semmi baja
2018. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz baja. Most hallottam, hogy három kutyus elkóborolt, és beestek valami aknába, három nap után találták meg őket. Addig persze nem jutottak vízhez. Kiszáradtak, de túlélték. Ne aggódj, ha benti kutyus végképp nem lesz baja este 5ig :)
2018. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igyekszem majd kicsit hamarabb lelépni a munkából :P
2018. júl. 17. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz nyugodj meg.

Ivartalanítás alatt 15 órán keresztül nem ivott a kutyám kánikilában szintén lakásban. Persze azért nem forrtunk fel a melegtől, de a ventiket igyekeztem kikapcsolni, mert melegben kellett tartani. Semmi baja nem lett. Utána kiitta a vizes tálját az tény :)

2018. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!