Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám belépett valamibe?

Kutyám belépett valamibe?

Figyelt kérdés

Most jöttünk fel a sétából, és menet közben egyszercsak 3 lábon ugrált hirtelen. Lehajoltam megtapogattam neki, akkor nyüszített egyett (szabad szemmel semmi nem volt benne). Felemeltem vittem elindultunk haza, de nem olyan könnyű, így leraktam kicsit arrébb. Akkor nyalogatta, de ráállt, és szaladt is. 2 perc múlva megint sántított akkor ismét megnéztem, megtapogattam akkor már nem nyüszített, de nem állt rá így felvettem megint. A kapuba leraktam ott megint szaladt. Ahogy hazaértünk beszaladt, de nyalogatja folyamatosan. Semmit nem látok, és nem is jelez, hogy fájna neki.

Mi történhetett?

Ha nem javul, akkor ahogy párom hazaér elvisszük orvoshoz.

Meg miért szalad, ha elvileg fáj neki?

Megcsípte volna valami? Szilánk biztosan nincs benne.


2018. júl. 17. 13:05
 1/10 anonim válasza:
Milyen fajta?
2018. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Beagle és tacskó keverék de németjuhász is van benne. Szóval mix.
2018. júl. 17. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem forró volt az aszfalt és megégette a talppárnáját
2018. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nyalogatja, mert azon a részen akár fájdalmat is érezhet.

A kutya nem tudja, hogy most fáj a lábam, nem fogok futni.Ezért fut.

melyik lába és hol nyalja?

2018. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jobb első. És a legnagyobb párnát nyalja. De itthon a lakásban meg szalagdál, és már nem nyalja.
2018. júl. 17. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor probléma megoldódott.
2018. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen úgy néz ki rendben van. De azért érdekelne mi történt valójában.
2018. júl. 17. 14:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Megszúrta vagy megcsípte valami valószínűleg.
2018. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az aszfalt pláne dél felé simán megégethette a tappancsát, ahogy már írták. Te tudod mennyi ideig gyalogoltatok a forró napon aszfalton.
2018. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Árnyékba megyünk mindig. Délben 10 maximum 15 percet vagyok lent vele. Csak eü séta.

Ahogy kilépünk a kapun 1 percet sétálunk napon, és utána csakis az árnyékos fák alatt megyünk.

Itt mellettünk van egy kisebb rész, ahol a fák összenőttek, és csak árnyék van arra. Szóval inkább megszúrta valami , vagy megcsípte.

A lényeg, hogy már szerintem el is felejtette, mert nem fáj neki, és nem is nyalja.

2018. júl. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!