Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyafajta...

Szerintetek melyik kutyafajta illene hozzám?

Figyelt kérdés

Közepes termetű kutyafajtát keresek, amely aktív de mégis tartható lakásban. Napi 1-2 óra mozgást tudnék számára biztosítani. Egy nagyobbacska lakásban élek Budapest egy zöldebb övezetében, a társasházhoz tartozik kert, de nem saját (a kutyát azért le lehet oda vinni). Egyedüli háziállat lenne. Az is fontos nekem, hogy tudjon alkalmazkodni, mivel én heti rendszerességgel költözködöm két lakás között (a körülmények mindkét helyen ugyanolyanok).

Szinte mindig lenne valaki vele otthon.



2018. júl. 17. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég az infó. Ennyi alapján kb. minden kutyafajta jó lenne, aki meg tudna fordulni a lakásban és nem óriási mozgásigényű.
2018. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj be menhelyekre, mond el az igényeidet, körülményeket, majd azok alapján ajánlanak neked kutyákat, amik megfelelnek számodra.
2018. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én menhelyet nem ajánlom, mi onnan akartunk kutyát, elmondtuk h milyen körülmények közè jönne stb meg h van kisgyerek is, erre mondták h jópár éves kutyát ajánlanak a gyerek miatt, meg kínlódtak mert a képeink között a facen volt egy kutya és vájkáltak h azzal a kutyával mi lett meg h csak olyan kutyát tudnak adni amelyik kinti -benti. Mi kintit akartunk, hát náluk olyan nincs...mondom jó, szereztünk máshonnan. Lehet csak nekem van velük rossz tapasztalatom de gondoltam leírom ne èrjen meglepetés. Olyan kutyát válaszz amilyen neked tetszik, keresgélj a neten.
2018. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
33%
Sziámi vagy perzsa macska inkább 😃
2018. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Off! Előző, szó sem volt macskákról.
2018. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!