Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy ezt csinálja a...

Normális hogy ezt csinálja a féreghajtó után? 😢

Figyelt kérdés
Két napja találtam a kiskutyát, vettem neki féreghajtót fél órája adtam be. Most csak fekszik, nyögdécsel és pukikat éreztem. Szapora a légzése is, biztosan fáj a hasa görcsei vannak. Ez normális? Délután megyünk a dokihoz addig mit csináljak?😢
2018. júl. 18. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl erősen fertőzött férgekkel, akár bele is halhat. Minél előbb vidd dokihoz (ezzel kellett volna kezdeni).
2018. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kölyökkutya, ha nagyon férges könnyen belehalhat a féreghajtásba. Ilyen esetekben nagyon kíméletesen az előírt mennyiségnél kevesebbel szokás kezdeni. A szervezete egyszerűen nem tud mit kezdeni annyi elpusztult féreggel. Egyrészt elzárják a veleket, másrészt ahogy bomlásnak indulnak olyan melléktermék keletkezik, ami toxikus sokkot okoz a kutyának.
2018. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el most dokihoz!
2018. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Úristen😢

Ilyenkor mit tesz az állatorvos? Megpróbálom minél hamarabb bevinni..

2018. júl. 18. 10:07
 5/15 A kérdező kommentje:

Várom egy ismerősömet, hogy jöjjön autóval mert a mienk javitani van:(

Olyan 3 hónapos a kutyus.

2018. júl. 18. 10:12
 6/15 anonim válasza:
Az én 2 hónapos kiskutyám is tegnap kapott féreghajtót és ő is ki volt egy ideig feküdve (bár nem ,,nyögdécselt"). Mikor kapott előtte enni? Mert féreghajtó előtt 2-3 órával nem ehet... Lehet ez is az oka. De minden esetre is minél hamarabb vidd el állatorvoshoz a kis drágát!!! És remélem nem lesz semmi baja...😔
2018. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Képzeljétek kimentünk az udvarra és megjött a kedve futkározni, még a labdával is játszott és székelt két csomót is.
2018. júl. 18. 10:29
 8/15 anonim ***** válasza:
És volt benne valami?
2018. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Normális széklet volt, vagy volt benne valami?
2018. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Normális állaga volt, most másodjára is és nem láttam benne férget. Lehet nem is volt az? Vagy még nem hatott a gyógyszer?
2018. júl. 18. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!