Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel vagy...

Angol cocker spániel vagy cavalier king charles spániel?

Figyelt kérdés
Nagyon megfogott ez a két fajta, viszont nem tudok köztük választani. Nagyon sok trükköt tanítanék neki, melyikőjük inteligensebb? Hallottam azt is, hogy a spánielek buták, én nem hiszek ebben, szerintem csak mende-monda. Ti melyiket választanátok, és miért? Esetleg van tapasztalatotok velük?:)
2018. júl. 18. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem olvas utána hogy melyikre mi jellemző előszőr is. Majd amelyik az életedhez jobban illene azt válaszd.

Egyébként nincs buta kutya csak vannak amik könyebben taníthatók. Én úgy tudom a cavalier okosabb és könyen is tanítható. De még egyik kutya fajtám se volt.

De még annyi mind kettő füle alapos ápolást igényel.

2018. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon intelligensek mindketten. Azt válaszd, amelyik jobban beleillik a napi rutinodba.
2018. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Angol cocker:városi tartásra is alkalmas,vidám,38-41cm, családi kutyának is jó, mindennap 1 óra futás vagy sétára van szüksége, gyorsan tanul, barátságos, játékos


Cavalier: türelmes,barátságos, jól idomithato, kitűnő a memóriája, tilos a szőrét trimelni mert roncsolja a ször minőségét, gyakori a szívbillentyű hiba betegség


Többi wikipédia

2018. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én angolcockeres voltam, őket ismerem, pár napja egyik spánieles kérdésnél sokat írtam is, keresd vissza. Fotólinkekkel együtt írtam.
2018. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én írtam a legtöbb választ ide, íme a kérdés


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9411025-ango..

2018. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!