Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha nem forog minden a...

Baj ha nem forog minden a kutyám körül?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a kutyámat,a lehetőségeimhez képest tisztessegesen el is látom, felsőközepes táp, rendszeres mozgatás és kutyasuliba is járunk.

De.

Felmerült bennem, hogy talán nem vagyok jó gazdi, mert nekem ő akkor is kutya, a kutyázás pedig egy hobbi, és szeretek néha tőle elszakadni,pl. kutya nélkül elmenni fagyizni a párommal. Addig ő meg marad a lakásban.

Egyébként itthonról dolgozom, tehát folyton vele vagyok.

Baj, ha "csak"az eletem része, de nem a legfőbb dolog benne?


2018. júl. 18. 23:52
 1/7 Metionin ***** válasza:
91%
Szerintem ez így tök normális. Ha rendesen van vele foglalkozva meg mozog eleget akkor miért ne csinálhatnál nélküle is programot? Az ember jobb esetben a párja nélkül is elmegy valahova, ugyanúgy a gyereke vagy a kutyája nélkül is.
2018. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy van, elöfordul hogy nem veszem észre mikor elég neki, csak késve. Nem régóta van nálam. Fogadott kutya, de kövezzen meg bárki, néha jólesik elszakadni tőle.
2018. júl. 19. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az lenne komoly probléma, ha az életed egy kutya körül forogna. Hidd el, ő nem haragszik rád, amiért néha otthon marad, mikor elmész a pasiddal fagyizni.
2018. júl. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez így jó :)

Én is imádom őket, ott alszik az agy mellett, naponta sétálunk, sulizunk, gyakorlunk, de jó elmenni és pihenni. Kicsit csak magad lenni. Ezzel nincs baj :)

2018. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen jó. Ahogy írod is, a rendszeres mozgatás, a jó táp, ellátás, minden meg van. Ezen felül meg a te dolgod, hogy mit csinálsz. A kutya nem ember, hogy ott kelljen lennie 0-24h melletted. Egyébként az egészséges kutya nevelésébe az is beletartozik, hogy határokat szabsz neki, amibe az is beletartozik, hogy mikor nem lehet veled.
2018. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtöknek a választ! :)
2018. júl. 20. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is a mindenem a két kutya.


De nélkülük is elmegyek fagyizni és programozni.


Nekem is jó azért elszakadni tőlük kicsit.

2018. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!