Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyämnak hogyan segìthetek...

A kutyämnak hogyan segìthetek a szorongäst ès fèlelmet feloldani, ami mist jelentkezett?

Figyelt kérdés
Van kèt kutyäm, az egyik egyre fèlősebb, nem udom mi vältotta ki ezt a szorongäst. Jòl elvannak egymässal, de kèt napja vitäztak, ùgy tünik azòta fèlősebb. Hogyan oldhatom fel a fèlelmèt? Nagyobb zajra is összerezzen, ani eddig nem volt jellemzőrä. Amugy nagyon nyugis kutyäk sokatviszem sètälni is, Nem tudom mi välthatta kiezt a fèlelmet,szorongäst.
2018. júl. 19. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Te hogy viselkedsz ilyenkor, amikor fél, stresszel? Hogy reagálod le akkor és hogy viselkedsz vele az utána lévő időszakban?
2018. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pròbälom nem lereagälni.Amennyire lehet termèszetes maradni.Semmikèpp nem babusgatässal.A szuka tütel ,de a kan ivartalanìtva van.Ennek is befolyäsolhatja?
2018. júl. 19. 10:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez is befolyäsolhatja?
2018. júl. 19. 10:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehät a kan a fèlős.A szukänak most fülgyulladäsa is van,ami tutti fäj neki,a cseppentèskor egyèrtelmű.Nem tudom ez välthat ki köztük ellentètet?
2018. júl. 19. 10:49
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Vidd el kutyapszichológshoz.
2018. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi,az lesz.Nem szeretnèm ez ìgy maradjon.
2018. júl. 19. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Elsősorban ez befolyásolja ezt az állapotot, hogy te hogyan viselkedsz vele. Mikre kap megerősítédt vagy miben generálod a stresszt benne. Mennyire és hogyan viszed bele olyan szituációkba, amitől még jobban fél. Mennyire erős a bizalma feléd, stb.
2018. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 èvesek ,nem volt eddig semmi baj.2 napja kezdődött.
2018. júl. 19. 12:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Először is ki kellene deríteni, hogy mi okozza a szorongást (egyáltalán jól értelmezed-e, hogy szorongás, nem pedig stressz, mert könnyen össze lehet keverni a kettőt). Ha ez megvan, akkor lehet kezelni.
2018. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet stresz nem vagyok igazän biztos.Ma az esti etetès inkäbb a streszre utal.Ez a viselkedès teljesen ùj nekem.Ma egèsz mäs volt minden.Azt hiszem a kan fèl a szukätòl.Ez most kezdődhet?
2018. júl. 19. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!