Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King Charles spániel...

Cavalier King Charles spániel kennel?

Figyelt kérdés
Cavalier King Charles spániel kutyust szeretnénk. Tudnátok ajánlani kenneleket? Interneten nem túl sokat találtam. Sajnos 100e forintnál többet nem nagyon tudunk rá áldozni, de szeretnénk egészséges kutyust, és megijesztettek neten, hogy nagyon gyakori az SM.
2018. júl. 19. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
100 ezerért sajnos nem fogsz találni tenyésztőtől king charlest. Szaporítótól meg semmiképp ne vegyél szerintem, kettőt is ismerek akik szapisak és nagyon betegesek. Keresd fel szerintem a MEOESZT, ott tuti tudnak neked segíteni tenyésztőkkel kapcsolatban.
2018. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
120.000-140.000 forint reálisabb lenne árban. Kennel kereséshez: google-n meg tudod nézni a legtöbb honlapját, Meoesz-nél is tudnak segíteni a tenyésztők elérhetőségeivel. Onnantól Neked kell végig böngészned a kennelek állományát, hogy milyen kutyust szeretnél, ami nekem az álom típus, az Neked nem viztos, hogy tetszik.
2018. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!