Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelő kuvasz tenyésztő?

Megfelelő kuvasz tenyésztő?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni nekem olyan kuvasz kenneleket,ahonnan jó idegrendszerű, jó ösztönű,masszív kutyák kerülnek ki?

Egyelőre csak érdekelnek a kennelek,majd a jövőben a páromat szeretném meglepni egy kutyussal(addig még van pár évem).

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 18. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár éved? Te aztán előre tervezel. Amúgy 2012-ben világ vége, úgyhogy én a helyedben addig szerezném be a kutyát :D
2010. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, 2-3 évem biztos akad :-D

Szeretek előre tervezni.Úgy gondolom,van addig szétnéznék a kennelek között,ha van szimpatikus kennel,felvenném vele a kapcsolatot előbb,aki segíthetne kicsit több dolgot megtudni a fajtáról(ismerem az igényeit,tulajdonságait,de mégis más,ha egy tenyésztővel bezélek)

A mostani kutyámat is csak 1,5 év ismeretség után vettem meg :-)

2010. jún. 18. 20:03
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést,elég érdekesen fogalmaztam

és egy előbb kimaradt

2010. jún. 18. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:

itt biztosan találsz.

[link]

2010. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Viharsarki Betyárűző Kuvasz Kennel

Fehér- Morcos Kuvasz Kennel

Jásszép kennel

Edelénykerti Kuvasz kennel (kapcsolatban van a Jásszépe kennellel is.)

Nagy-Küküllőmenti Kuvasz Kennel (bár ők Romániában vannak)


Nagyon szép kutyáik vannak, főleg 2.3.-nak.

2010. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 magyarvirtus ***** válasza:
Bácskai Betyár, Sárréti Sinka, Menyünk, Edelénykerti, Vértesi Selymes, Györgyudvari, Borzaparti Őrség, Tanyacsárda Őre kennelek
2012. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!