Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tápos zacskón csak etetési...

A tápos zacskón csak etetési javaslat van?

Figyelt kérdés

Az egyik kutyám a ráírt javaslattól elkezdett hízni. Csökkentettem egy nagyon kicsit az adagját, úgy teljesen szép az alakja. És tartom a kevesebbet belőle folyamatosan.

Nem a foglalkozás, edzés hiányától hízott, mert nagyon sokat mozgatom. Viszem mindenhova magammal, ahova csak tudom. Járunk úszni, futattózni, parton sétálni stb.


2018. júl. 20. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, mert nem minden kutya egyforma.
2018. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak javaslat. Én is jártam már hozzád hasonlóan. Annyit adj, amennyitől jó kondiban van.
2018. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne a tápos zacskót nézd, hanem annyi kaját adj neki, hogy jóllakjon!

Szörnyű lehet folyton éhesnek lenni, mert annyit ehet amennyit kap, ami ki van mérve.

A kutya húsevő, ragadozó állat.Hússal kéne etetni.Attól nem hízna el, bármennyit is kapna.Táp csak nasi.Ha szereted, nem a mozgatásával törődsz, hanem azzal is, olyan kaját kapjon, amit élvezni is lehet. Nem tudom te élveznéd, ha folyton száraztápot kéne rágnod???

2018. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# Hústól is el lehet hízni.
2018. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3.


Egy kutya kipukkadásig képes lenne enni, ha annyit ehetne amennyit akar akkor nagyon kövér és beteg kutyák lennének.



Tápos zacsin csak egy átlag van,ettől persze lehet kevesebb és több is ami az adott kutyának kell.

2018. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!