Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog még bepisilni az...

Meddig fog még bepisilni az izgalomtól?

Figyelt kérdés

Hétfőn fogadtam be egy kölyökkutyát, azt mondták olyan 2 hónapos lehet.

Első két nap nagyon hálás volt, folyton csorgott a pisije is,ahogy örült a helynek, nekem ha közeledtem,hazajöttem.

Azóta már megszokta a helyet, sokat vagyunk kint is,bent is. Az előszobában alszik, nappal néha beengedem ide az én szobámba is. Reggel ahogy beengedtem volna,mert már kérezett, izgalmában ahogy kinyitottam az ajtót megint csorgatta a pisit. Kicsit kellemetlen mert mindenhol szőnyeg van. Szerintetek mikor fogja ezt kinőni?


2018. júl. 21. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tőled is függ. Izgatott állapotban ne vedd észre a kutyát (legfeljebb korrigáld a viselkedését), amikor megnyugszik, akkor lehet simogatni, dícsérni.
2018. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg pár hónap után abba kéne hogy hagyja
2018. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is előfordult, ha nagyon felizgatta magát, örült, vagy mikor megijedt egy nagyobb, ismeretlen kutyától.

Én kicsiként eleinte 3-4 óránként vittem le, mikor már ideje volt kimenni akkor már óvatos voltam :)

Ha hazajössz várd meg amíg lenyugszik és utána simogasd, talán akkor nem lesz annyi baleset.

Amúgy kb 4 hónapos kora körül szokott le róla teljesen, ez a korral is jár, kitartást! Ezt általában nem direkt csinálják.

2018. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!