Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy epilepsziás a...

Lehet hogy epilepsziás a kutyám? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom érte. Eddig nem volt semmi tünete annak, hogy az lenne, de nagyjából egy hónappal ezelőtt elkezdett a szobában fel alá támolyogni, a lábai remegtek és nem tudta koordinálni a mozgását. Mivel 4 és fél éves keverék, ezért nem gondoltuk, hogy ez epilepszia és, hogy visszatérő lesz, megitattuk és jól lett, azt hittük, hogy a nagy meleg miatt alakult ki. Ma viszont újra nem tudta koordinálni a mozgását és gyorsan felvettük, megitattuk, jobban lett, hétfőn elvisszük állatorvoshoz, de addig nem tudunk semmit tenni, csak megnyugodni, hogy nem epilepszia, csak a nagy meleg miatt történt.

2018. júl. 21. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg az, hogy nem ivott mind2 alkalommal eleget és az is okozhat ilyen lábgörcsölést? Megijedt és ezért rohant össze-vissza? ha fáj a lába, általában így reagál, de általában félrelépés miatt, vagy azért, mert rálépett egy másik kutya..
2018. júl. 21. 20:51
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az epilepszia nem ilyen. Mindig legyen előtte víz, hátha annak a hiánya okozta.
2018. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, hogy nem csak anyukám és én gondoltuk ezt, ment a zöld kéz :)
2018. júl. 21. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rengeteg idő eltelt, de most találkoztam a kutyáknál a fokális epilepszia fogalmával, lehet nálatok is ez a probléma.

[link]

De őszintén remélem, hogy megoldódott azóta és valóban csak valami egyszerű, könnyen gyógyítható baja volt a kutyusnak!

2019. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!