Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A németjuhász kutyánkat...

Csilla09 kérdése:

A németjuhász kutyánkat elkezdték megtámadni a legyek a farkánál. Krémmel bekentünk, spray-vel befújtuk, de ma reggel elkezdtek kikelni és nem tudok orvost hívni, mert vasárnap van (Mezőkövesd). Tele van az egész kutya lárvával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2018. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ügyeletes orvos mindig van vhol,tedd be autóba és keressetek egy ügyeletes rendelőt!!!!!
2018. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos vinni nem tudjuk. Kihívni sem sikerült,mert ügyelet a közelben nincs,több számot hívtam, nem vették fel.
2018. júl. 22. 13:22
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Kezd fura lenni nekem, hogy mostanában itt a gyk-n mindig vasárnapra történik valami, amikor pont nincs orvos. Szerinted hány napja lehet kisebesedve a bőre mire oda jutott, hogy kikeltek a lárvák?
2018. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam kapott kezelést, állatorvos adott kenőcsöt és egy oldatot,amit naponta 2-3 alkalommal ráfújtunk. Csütörtökön vettük észre,azóta kezeljük.
2018. júl. 22. 13:28
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Gyakorin mindenki a pusztában lakik ahol 1000 kmre van minden :D :D


Nem tudjátok megoldani,mert nem akarjátok!!! Ügyelet mindenhol van! Basszus faluba laktak unokatesómék is ha baj volt,be mentek a 40 km-el arrébb lévő városba ahol volt ügyelet.


Utána néztem Egerben van állatorvosi ügyelet 40-50 perc autóval. Nincs is messze..

2018. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sose tudják elvinni, valami kifogás mindig van. Ezt állatorvos kell kitisztítsa, nincs mese, nincs házi praktika.
2018. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól használtátok sem a krémet, sem a sprét.

Ahhoz, hogy lárvák kelljenek ki, már több idő kell attól, hogy beköpte a légy.

Ha az orvos nem opció, leültök a kutya mellé egy csipesszel, és türelemmel megszabadítjátok a lárváktól.

Ha nem csak a farkán van már lárva, hanem szinte mindenhol, akkor a szegény kutyának már annyi.

2018. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nekem nincs autóm,de szereztem fuvart, Egerben nem veszik fel a telefont,hátha azért tudok valamit csinálni
2018. júl. 22. 14:11
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

ezek az állat b..ik csak ezt tudják vidd orvoshoz vidd orvoshoz nem értetek ti semmihez ,kritizálni azt tudtok mert valakinek nincs 40-50 e ft állatorvosra meg egyébként is minek azért hogy bekenje valami kenőccsel


teafa cseppet nem tudsz szerezni valakitől?

2018. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!