Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kankutya bánthatja...

Szerintetek kankutya bánthatja a szukát?

Figyelt kérdés
Nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy a farkaskutya csak szagolgatja a szukát, de most hallottam olyat, hogy egy keverék szukát egy kóbor kankutya halálra mart, lehetséges ez?

2018. júl. 22. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Mi az a farkaskutya?
2018. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fekete ónémetjuhász volt, remélem ez szakszerű, bocsi
2018. júl. 22. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy lehetséges! Elhanyagolt, neveletlen, szocializálatlan kutya agresszív ellenkező nemű, sőt, kölyök kutyával is.
2018. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

A németjuhász meg a farkaskutya két külön fajta :D


Egyébként csak akkor bántja ha nincs megnevelve. Nálam ivaros kan van ivaros szukával és 4 év alatt nem volt probléma. A kannak már van időpontja a dokihoz, lekapják a golyóit, a szuka egyelőre marad. Két bull terrier

2018. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem értem a nemeknek mi köze lenne ehhez
2018. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen tanított és szocializált akkor nem fog bántani egy idegen szukát se. A kutyák általában azonnal tudják,hogy a másik egy náluk gyengébb, potenciálisan szaporodásra alkalmas szuka. Sőt,a kan általában behódol hogy megnyerje magának. Egy agresszív kutya meg támad mindenre ami mozog,teljesen mindegy micsoda.
2018. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos előfordul, hogy nm lehet kant és szukát együtt tartani.
2018. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!