Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky tényleg ennyire szökös...

Husky tényleg ennyire szökös kutyus amennyire mondják?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok hogy tényleg ennyire makacs és szökös mindegyik? Mivel nagyon be paráztam hogy legyen e ilyen kutyusom
2018. júl. 23. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen az. Egy átlag ember munka mellett nem tud vele annyit foglalkozni,hogy ne unatkozzon,és egy unatkozó okos kutya a legrosszabb kombó. Először persze csak rombolni fog,de ha rákap..Csak úgy mondom,felmászik,igen ismétlem MÁSZIK a kerítésen ha meg tud kapaszkodni,hogy kijusson.


Makacsnak meg: Próbálj meg 30kiló holt súlyt mondjuk kihúzni az ajtón,mert épp nincs kedve sétálni. Vagy betenni a kádba,mikor elfekszik és szinte kifolyik a kezedből :D

2018. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen és makacs is :D
2018. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=xm6MbBZehdM egy példa de rengeteg ilyen videó van.


"szállj ki a kádból"


https://www.youtube.com/watch?v=aw5M-4Fo2wE

2018. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos le kell mondanom a Huskikról:( Tudnátok ajánlani kutyusokat akik nem szökösek és makacsok? (Fajtára gondolok)
2018. júl. 23. 00:48
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi idős vagy,mennyi időd lenne rá,kintre vagy bentre,tudod-e fizetni ha orvos kell neki (nem,nem a szüleid hacsak nem nekik is minden vágyuk,és nem neked veszik hanem maguknak) kertes házban laksz,tudod minőségi étellel etetni,van időd foglalkozni vele agyfárasztás szintjén is,kutyabiztos a kert,van pénzed arra hogy megvedd magadnak ha fajtatiszta kutyát szeretnél mindenképpen?


Nem befolyásolni akarlak,de egy aranyos menhelyi keveréknél nincs jobb. Nekem eddig csak olyanok voltak (jelenleg egy labrador fejű és testalkatú fekete fehérrel zoknis, némi doggal vegyes,mert természetellenesen magas árokszélikeverékem van) és remek kutyák,sokáig is élnek ha jó életük van,nincsenek hajlamos betegségeik,ellenállóbbak,nem annyira finnyásak,nincs méregdrága kozmetikushoz menős szőrük amit mondjuk havonta nyírni kell, hogy nézzen ki valahogy,nem kerül egy vagyonba a spéci kényes/válogatós/allergiás szobapincsi táp..ilyesmik.

2018. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "szökős fajta". Az a kutya próbál szökni, akivel nem foglalkoznak eleget, és unatkozik. A Husky pedig mellé még rettent okos is, úgyhogy könnyen sikerrel jár. Ha válaszolsz az utolsó válaszoló kérdéseire, tudunk fajtát ajánlani.
2018. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De egyébként ha nincsen álomfajtád, vagy van, csak nem tudsz neki biztosítani mindent, akkor én is mindenképp egy menhelyi keveréket ajánlanék.
2018. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Nagy mozgásigényű kutyákkal mindig az a baj,hogy nincsenek kellően lefárasztva. Egy huskyval naponta 10-20 km-t kéne futni,mert alapjáraton munkakutya,lehetőséget adni kutyákkal játszhasson. Szellemileg is fárasztani. Korai ivartalanítás. Ha ezek meg vannak nem fog szökni.


Ezek hiányában keres magának feladatot. Mivel a kertet hamar felfedezik bazi unalmas, így azért vágynak kifelé.


Illetve a baj még ott kezdődik,hogy megveszik és jajj ott a kert majd elfutkározik ahaa persze..

Meg jajj de cuki,meg jajj de szép és akkor mikor kezd nőni és a kutya problémás akkor kidobják őket. A szánhúzó fajtamentőknél rengeteg kutya van. Jó részük olyan,hogy kicsinek cuki volt,de ha felnő luxus vele foglalkozni.

Nekem is nagyon tetszenek.

De nekem nem lenne időm minden nap 10-20 km-t futtatni.


Szóval napi szinten kell vele futni. Ezért inkább sport embereknek valóak akik sokat futnak,kirándulnak.



Inkább azt írd le,hogy mennyit tudsz vele foglalkozni sétálni egy nap,mert bármilyen kutya képes a szökésre ha nincs lefárasztva.

2018. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen fogadnék örökbe egy huskyt de csak akkor ha már kész a kertes házunk. Akkor fogom majd tudni rendesen a gondját viselni,bicikli mellett fogom futtatni,mert egy nyugis faluba költözünk,és ott lehet simán. Ráadásul több hektár földet veszünk,hatalmas kert lesz,ott is elvan napközben a séták között egy tuti kerítéssel amin nem tud kiszökni. És persze idősebb,nyugis kutyust szeretnék aminek megszépíthetjük a hátralévő éveit,nem egy hiperaktív kölyköt mert félek lebontaná a házat még ha le is van mozgatva :D
2018. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az a kutya, aki le van mozgatva, nem bont le semmit, ha csak ez tart vissza a kölyöktől.
2018. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!