Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekek és cica mellé whippet...

Gyerekek és cica mellé whippet vagy angol agár? Melyik nyugodtabb?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Annyi alapján, hogy "gyerekek mellé", honnan kéne tudnunk? Lehet, hogy semmilyen kutyára nem vagytok érdemesek. Mennyi a keretetek a vételárra? Egy hónapban mennyit tudnátok rákölteni? Egy nap mennyit futtatnátok? Mit vártok tőle? Mekkorák a gyerekek?
2018. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen primitív módon kerdezgetni? Valami frusztral? Nyilván van ra elég pénzem és nem szaporítóktól szeretnék vásárolni.
2018. júl. 23. 20:21
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Hány évesek a gyerekek? :)

Mennyit mozogna egy nap?

Benti kutyaként mekkora helye lenne ? :)

2018. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Köszönöm a normális reakciót! Egy 130 nm családi házban lenne benti kutya, és egy tünemény cicaval osztozna a házon korlátlanul . A cica Orijent eszik, ennél a tápnàl maradnék vagy Acana. Az udvar relatív kicsi 450 nm, de két -három egészségügyi séta mellett én futnek vele napi 6-8 km-t. Egyedül is ennyit futok, férjem is minimum 10km heti 3-4 alkalommal. A gyerekek 14,12 és 4 évesek. Nyilván nem a kicsi játékszere lenne de ő hangos sokszor. Ennyi jut elsőre eszembe. Természetesen gondos és rendszeres állatorvosi felügyelet. Nekem a nyugisabb bujosabb kell.
2018. júl. 23. 21:16
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ilyen körülmények közé mindkettő jól érezné magát. Ha kifutják magukat pár perc alatt a max sebességén, akkor egész nap a kanapén döglenek :)

Egyébként én ajánlom figyelmedbe az agár fajtamentést, szuper kutyák vannak ott, gyerekkel, cicával is van a nagy részük tesztelve. Nekem egyébként a whippet jobban tetszik, szerintem valamennyivel engedelmesebb, "gazdifüggőbb" de mindkét fajtán belül lehetnek eltérések.

2018. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) már csak egy kérdés maradt bennem, melyik nem tekintené a cicamat zsákmány állatnak? Mert ugye Ő is teljes jogú családtag.
2018. júl. 23. 21:36
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, miről beszélsz, de semmit nem kérdeztem "primitív módon". Nem frusztrál semmi, segíteni akartam. :'D
2018. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Arra gondoltál, hogy rövidek a kérdések(?)
2018. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyik sem fogja ha szocializáljátok és nevelitek. Mivel kölyökkora óta a macskával lesz, megtanulja az ő kommunikációját is, így kisebb esélyel lesz olyan hogy véletlen megkapja a játék hevében
2018. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a választ, teljesen egyetértek veled. Valaki elég beteg, aki ezt a választ lepontozta, hogy ebben éli kő magát 🙄
2018. júl. 24. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!