Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újonnan hazahozott kiskutyánál...

Újonnan hazahozott kiskutyánál mi a normális?

Figyelt kérdés
8 hetes kicsi uszkár, ma hoztuk haza. Mire számíthatok? Kicsit kedvetlen a kutyus. Sokat alszik. Játszani is alig. Ezek normálisak, ugye? Mi várható még ilyenkor, ami később nem "normális"? Meddig tart ez körülbelül? (Gondolom kutyától függ, de körülbelül.) Mit tehetek, hogy jobban és könnyebben megszokjon minket és a mi környezetünket?

2018. júl. 24. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Legyėl vele, játszatok, de ne erőltesd. Napròl napra jobb lesz.
2018. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tacsim volt ilyen. Naphosszat aludt, néha evett. Most élénk, éber, nagyon aranyos. Már 7 éves.
2018. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el egy hét múlva visszakívánod majd ezeket a csendes napokat :)

Hamar meg fogja szokni az új helyét. Amit tehetsz,hogy ezt türelmesen kivárjátok, ne erőltessétek rá magatokat a kutyusra. Hagyjátok pihenni és várjátok meg emíg ő kezdeményez. Menhelyesünk az első hetet végigaludta, szinte ki sem mozdult az ágyából. Azóta is párás szemekkel emlékezünk meg erről a szép időszakról :))

2018. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aaa ennek de örülök. 😍 Jaj olyan jó ilyen sztorikat hallani. Köszönöm. 😊 Most megnyugodtam. Nem baj ha felélénkül. Én is mindig pörgök. Jó lesz az. 😂😂
2018. júl. 24. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár nap és kinyílik a csipája... az enyèm az első 2-3 napban volt ilyen. Aztán elkezdte próbálgatni a hatàrokat rendesen :)
2018. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Mostmár mindent és mindenkit összeharapdál.
2018. júl. 27. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!