Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha mindkét...

Mit csináljak, ha mindkét kutyámnak ugyanaz a kedvenc labdája?

Figyelt kérdés

Van egy sárga halkan sípolos (síp biztos) labdánk. Mindkét kutyám azt nézte ki kedvencnek. Hosszú heteket vártam mire tudtam venni még egy UGYANOLYAT, mert az égvilágon sehol nem lehetett kapni.

Szóval már kettő ilyen lasztink van. Persze most már az új ugyanolyan labda a nyerő náluk.

Nem veszekednek érte, maximum egymásra morognak, hogy adja oda a másik. Persze nem adja oda neki, és várnia kell, amíg szabad lesz a labda. A régebbi olyan labdát hiába kínálgatom annak a kutyának, akinél épp nincs ott az új, az már nem kell..

Ezenkívül sok játékuk van, de az nem kell nekik csak a kedvencük.

Balhé nem volt, de nem is szeretném, hogy valamikor is ténylegesen összevesszenek a labdán.

Elvegyem tőlük? Vagy szerezzek egy harmadikat is?

Mit csináljak?


2018. júl. 25. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél 2 egyforma újat. :D

Ha most vennél egy 3.-at, akkor csak az kellene nekik.

Ha viszont 2-t veszel egyszerre, akkor szerintem nem lesz gond.

2018. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos kérdés. Tényleg!

Az állatbarátok kérdései mindig jó érzéssel töltenek el.

Egyébként az előző válaszolóval egyetértek.

2018. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy állatorvosi rendelőbe vettem mindkettőt. Neten / boltba sehol nem találtam egyet sem. Az orvos mellett van az állateledeles, ahol veszem a prémium tápot nekik, így többször benéztem, érdeklődtem, de nem volt. Mikor végre megláttam, hogy van EGY darab, akkor azonnal beaprinteltem megvenni. Kértem rendeljenek, de nem tudnak. Fogalmam sincs hol veszik, és tényleg több hetet vártam mire kaptam mégegyet. Azóta sincs olyan labdájuk.
2018. júl. 25. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez de cuki! Imádom a kutyáid, nagy arcok lehetnek :D


Ha nincs ilyen labda máshol, én keresnék valami hasonlót és kapásból bevásárolnék belőle kettőt, ezt meg elraknám. Hátha beváli.

2018. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam neten! :D

Kedvencek.net oldalon :)

Bevallom úgy találtam, hogy lefényképeztem a labdát, és googleba fényképes keresés után kidobta :)

Eddig nem ismertem az oldalt, de millió rendelős oldalt, és boltot végignéztem már :)

2018. júl. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!