Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha egy felnőtt ember...

Normális ha egy felnőtt ember zokog a halott kutyája miatt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen!!!
2018. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Normális persze. Érző lény.
2018. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
28 éves vagyok, tavasszal hagyott itt a kutyusom, 19 éves volt, 2 hónapos korától volt nálunk. Szégyen ide, vagy oda, hetekig voltam rosszul, sírtam, volt, hogy rémálmok is gyötörtek, a mai napig fáj rá gondolni, pedig csodálatos élete volt nálunk, de családtag volt. Nagyon fájt az elvesztése az egész családnak, párom férfi létére is megkönnyezte többször, ő is 10 éve ismerte már. Szerintem nem szégyen szeretni, tisztelni és hiányolni egy állatot még felnőttként sem, sőt, aki egy hűséges társ halála mellett el tud menni egy vállvonással, annak a lelki világában valami szét lehet csúszva.
2018. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális.
2018. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne abnormális egy szeretett lény elvesztése???
2018. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Anyum 43 éves volt amikor a kiskutyája meghalt. Hónapokig zokogott. Nekem 21 éves koromban pusztult el a csuklyás patkányom. Születése napjától velem volt. 4.5 évet élt. Nem szégyellem, de megsirattam. Tud fájni ha elveszítjük a kis kedvenceinket.
2018. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Arnold901005 ***** válasza:
90%

Teljesen normális. Őket is gyászoljuk, csakúgy mint a kétlábú szeretteinket, nemtől és kortól függetlenül. Én 26 éves vagyok, 2016 decemberében el kellett altatni a 13 éves kutyámat (tehát az eddigi életem felét velem élte) rák miatt és akkor ugyan nagyon tartottam magam, de még aznap este borult a bili és zokogtam (az 54 éves apám is), aztán még 2 napig meg-megríkatott, utána elfojtottam.

Idén márciusban a macskámat kellett altatni, szintén öreg volt és beteg, ő is megríkatott rendesen.

Nagyom erős kötelék tud létrejönni köztük és köztünk, normális, hogy megviseli az embert az elvesztésük.

2018. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2018. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Van egy idős, anno Oroszország munkatáborait megjárt nénink gondozásban, majdnem 90 éves, a héten kellett elaltassák az öreg kutyusát, azóta csak zokog és sír. Kollégák szerint ez fogja elvinni szegény mamát, hogy annyira siratja a szeretett kutyusát...
2018. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
94%
Persze hogy normális, elvesztették valakit akit szerettél , és bizony ő is szeretett téged! De tudd hogy mindig ott lesz veled ha csak gondolsz rá mert nem fog ott hagyni sohasem!
2018. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!