Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát ajánlanátok...

Melyik kutyát ajánlanátok nekem? Boxert, pitbullt vagy amerikai staffordshire terrier

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.

Nem az első kutyám lenne.

Kertes házban lakom nagy udvarral de ugyan úgy vinném sétáltatni mint ha panálházba laknék.

Bent is nyugodtan lehet.

Okos,bátor,és a családdal barátságos legyen.

2-3-4 órát vinném sétáltatni de lehet hogy többet is.

Védje a házat.

4 órát lenne egyedül ha nem tud otthon lenni senki.

Reggel,délután és este is vinném sétáltatni.

Nem baj hogy drága lesz én ugyan úgy kifizetném.

És tenyésztőtől venném.



2018. júl. 26. 13:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%
Egyiket sem. A következő 15 évben nősülhetsz, gyerek stb.
2018. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Szia


Igazából én Egyik kutyát se venném meg. Mindegyik agresszív ternészetű. Én inkább valami cuki kutyát.


A kérdésedre válszolva a 3 közül inkább Én inkább a boxert venném meg :)

2018. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Ha ez a 3 viadal kutya közül kell választani akkor a boxert.
2018. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Honnan tudod hogy nősül, és ha lány? Vagy meleg? :D

Amúgy boxer. Ők nem akarnak minden kutyát széttépni akit meglátnak.

2018. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem veszélyesebb egy yorkinál ha megfelelő kezek közt nevelkedik,sőt a padlócirkálók sokkal agresszívabbak tudnak időnként lenni.Viszont amíg itt kell kérdezősködni,addig egyiket sem.Olvasgass a kiszemelt kutyafajtákról,érdeklődj tenyésztőknél,és ha már kellő információ van a zsebedbeny,akkor dönts.
2018. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#1 Van barátnőm de ha elvenném akkor az engem miért hátráltatna?Már mint a kutya miért hátráltatna?
2018. júl. 26. 14:05
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Amstaff. De csak ha tényleg elkötelezett vagy
2018. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Igazából egyik sem házőrző, a staff és pitbull végképp nem.

Kezdésnek a boxert javaslom a fenti 3 közül.

2018. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

Edes istenem fejezzetek be mar ezt a harci kutyas baromsagot. Uristen de birkak vagytok. Azert mert a media “harci” kutyanak allitja be oket, meg mert idiota barmok harcoltattak oket, es miattuk elterjedt a fajtarol egy rohadf magy hazugsag duma nm kell am mindent elhinni birka nepseg. Minden csak neveles kerdese, barmilyen kutyat ellehet rontani, es barmelyiket lehet normalisan nevelni is. A bull tipusu kutyakat regen dajka kutyaknak hasznaltak, es nagyon gyerek/csalad centrikusak. Nem kell szerencsetlen kutyakat eloitelettekkel bombazni.

Amugy pedig kerdezo, nekem 10mentett kutyam van, abbol az egyik erosen amstaff, tunderi kutya, Dog Dancingezek vele is, bemutatokra jarunk. :))

2018. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Két Amstaffal nőttem fel, van olyan kép, ahol 1-1,5 évesen a kannal összebújva fekszek, meg olyan is, ahol a szuka hátán, mégsem evett meg egyik sem, sőt. Pedig a kutyák hamarabb voltak mint én, és akkor is csak kajla 2 évesek voltak, nem valami nyugodt veteránok:D

Most pitbullunk van, aki előző gazdája révén elég nehéz eset, a családdal azonban egy kezes bárány, és hatalmas egyéniség. Viszont se idegen gyerekeket, se más kutyákat nem szeret (túl sok figyelem fordul mindkettőre, ezért kirekesztve érzi magát és nem tudja túl jól ezt 'kezelni') viszont tinikkel-felnőttekkel nagyon jól kijön, van pár ismerősünk akit szabályosan imád.

Én őszintén szólva Staffi párti vagyok (de a mostani pitünket is imádom természetesen), lehet csak mert jobbak a tapasztalataim velük és külsőre is jobban tetszenek, de igazából ez nem is nagyon szempont nekem. Inkább a kutya személyiségét nézd, ne a fajtáját, és még kölyökként szoktasd másokhoz, más kutyákhoz, stb.

Az hogy a vérengző fenevadak meg hülyeség, életemben egy kutya harapott meg (pedig rottweilerektől elkezdve argentín dogig van mindenféle kutya az ismeretségi körükben), az is egy yorki volt.

2018. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!