Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen gyakran simongassáto...

Ti milyen gyakran simongassátok a kutyát?

Figyelt kérdés
Használjam ezt a módszert csupán mint jutalmazás?

#kutya #gyakoriság #simongatás
2018. júl. 26. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A simogatás alap. Nem jutalom.
2018. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szóval akkor az nembaj ha mindég?
2018. júl. 26. 21:20
 3/18 A kérdező kommentje:
Mivel a kutyam ignorál és gondoltam ha kevesebbszer fogom talán jobban fogja keresni a társaságomat
2018. júl. 26. 21:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat simogatom a kutyámat, de "jutalomként", pl egy feladat teljesítése után is beéri egy simivel. Azért ne csak jutalomból simogasd meg. Persze vannak olyan ebek, akik nem szeretik annyira, ha simogatják őket, de ők általában a korábban szerzett rossz élmények miatt nem olyan közvetlenek.
2018. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő szereti de ha éppen valamit szaglál vagy elfoglalt más kutya társaságában akkor ha hívom nem jön hozzám, mit tehetnék ez ügyben?
2018. júl. 26. 21:25
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Macskáknál beválik, amit mondasz kérdező, de a kutyáknál nem. Mnél kevésbé keresed egy macska társaságát, anná jobban fog kedvelni. Egy idő után ő fogja kérni, hogy simogasd meg. (nagy általánosságban igaz, mindig vannak kivételek)

A kutyák viszont ahhoz kötődnek a legjobban, aki a legtöbbet foglalkozik velük. Minél többet vagy vele, annál jobban szeret majd. És ha szeret a kutyád, akkor engedelmes lesz, próbál majd minél inkább a kedvedben járni.

2018. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Én akarhanyszor megláttam a kutyámat mindig simogattam és az új kutyusomnal is ez lesz *-* szóval szerintem ez természetes hogy sokszor simized a kutyusod :)
2018. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A simogatás nagyon kevés a behíváshoz. De ezt ezek szerint te is látod. Egyrészt emelj motivációt, másrészt menj rá a nevelésre, tekintély építésre minden területen.
2018. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jutalomfalattal tanítsd a behívást. Ahányszor visszamegy hozzád, kap egy falatkát. Jobban motiválja mint a simogatás!
2018. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

Simongassátok?


Símogatjátokra gondoltál?

2018. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!