Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan szállítjátok autóban...

Ti hogyan szállítjátok autóban a nagy testű kutyátokat nyaraláskor?

Figyelt kérdés
Nagy kombi autónk van, de nyaraláskor ugye tele van a csomagtartó, ezért oda nem tehetjük, a hátsó ülésnél meg látszólag nem fér el kényelmesen. Ti hogyan szoktátok ilyenkor utaztatni? A csomagok egy részét átpakolhatjuk a hátsó ülésre, de szerintem azért büntetne már a rendőr, mert elvileg balesetveszélyes úgy, meg a kutyát nem merném a többi csomag közé rakni a csomagtartóban, mert fékezésnél mégiscsak elmozdulhatnak.

2018. júl. 27. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fém box van a kocsiban a kutyáknak. És köré pakolunk.
2018. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első írja
2018. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöméknek az autó tetején van egy nagy műanyag tároló dunsztom sincs mi a neve,nekik a bőröndök abban vannak, kisebb táskák szatyrok meg elférnek a kutya ketrece körül,meg a hátsó ülésen.


Kutya autóban csak is ketreceben vagy pedig hámmal és biztonsági övvel ellátva lehet szállítani. Ha külföldre mentek büntit is kaphattok amiért a kutya teljesen szabadon van az autóban!

2018. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A ketrecre gondoltam én is, de olyan batár nagyok, hogy nem fér be melléjük a teljes cucc a csomagtartóba. A csomagok felét meg nem rakhatjuk a hátsó ülésre, mert az ugyanolyan balesetveszélyes és büntetnek érte.
2018. júl. 27. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hám és biztonsági öv.
2018. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülés huzat szerűség amit kutyáknak gyártanak + hám + biztosnági öv és a hátsó ülésen utazik a gyerek ülés is elfér mellette pedig nem kis darab a kutya és az autónk is kb akkora hátul mint egy kombi
2018. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

En svajcba utaztam autoval, en hatul ültem a kutyaval.

Megallitottak a rendőrök és nem is foglalkoztak vele.. pedig lett volna mibe belekotniuk. (Nem volt bekötve, vagott fülű, pitbull)

2018. júl. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!