Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így lehet szobatisztaságra...

Így lehet szobatisztaságra nevelni?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám egy hete kaptam.

Neveltem már szobatisztaságra kutyát,de akkor otthon voltam,de most nem vagyok délelőtt itthon.Úgy csináltam a másik kutyámmal,hogy ha láttam,hogy pisilni vagy kakilni készül rászóltam és mentünk ki és ha kint végezte dolgát nagy dicséret.Nála most úgy tudom csak,hogy kiviszem időnként napi 8-10szer.Be fog válni ha nem szólok rá mikor dolgát akarja végezni?eddig 2 szer szóltam rá mert pont láttam.De nap közbe sajnos bepisil ez nem baj?mivel nem tudom kivinni ettől még lehet szovatiszta ugye?most hétvégén végig itthon vagyok,utána apukám lesz itthon vele és tud rá figyelni,hogy kint pisiljen.


Nem baj ha nem vagyunk otthon és bepisil?


2018. júl. 27. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell rászólni. Mikor pisilni akar, leviszed, dicséred. Meg fogja tanulni.
2018. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit pedig délelõtt csinált, simán feltakarítod, idõvel megérti, hogy jobb kint csinálni, mert a gazdi megdicséri érte.
2018. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Duenna ***** válasza:
Nem kell aggódni, az 1-es és 2-es hozzászóló jó választ adott.
2018. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!