Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos törpetacskó kiskutya...

3 hónapos törpetacskó kiskutya ma erőteljesen beleharapott a térdembe, meg is karmolt, vérzett, és ahogy le akartam rázni a lábamról, véletlenül kb.30 centi magasból a betonpadkához repült. Nagyon félek, hogy lett esetleg baja?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem kiskutyájáról van szó, annyira örült nekem, hogy felugrált rám, viszont kicsit vad, és elég erősen beleharapott a térdembe, de úgy, hogy vérezni kezdett, plusz nagyon megkarmolt ott, ahogy ültem a kerti fotelben, és felugrált rám. Mikor véresre harapott, nagyon-nagyon megijedtem, és nem tudatosan, reflexből szegénykét úgy ráztam le, hogy röpült kb. 10 centit, és maximum 30 centis magasságból érkezett a földre, pont olyan betonos részre, ahol van egy kb.5 centi magas betonszegély is. Nagyon nem akartam bántani, egész délután sírtam, de úgy megkapott, hogy hirtelen nem is kézzel próbáltam leszedni a lábamról, pánikba estem és nagyon fájt a lábam, de azonnal felpattant az esés után.


Eltelt az eset óta 3-4 óra, folyamatosan ugrál, fut, csóválja a farkát, rendesen eszik, iszik és pisil. Lehet valami baja ettől?



2018. júl. 27. 20:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Javítom magam, nem 3 hónapos, hanem 20 hetes...
2018. júl. 27. 20:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baja, ha lenne látszódna rajta
2018. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából nem vagyok biztos benne, hogy a lábam rázásától repült-e, vagy már előtte pár töredékmásodperccel leszállt róla, és a neki dobott labda után eredt, és esetleg véletlenül belerúgtam a futása közben, és attól repült...Utólag belegondolva lehet, hogy ez történt, nem figyeltem, csak ahogy belémkarmolt-harapott, nagyon megijedtem. Főleg, hogy tacskó, nem akarom, hogy a gerincének bármi baja essen. De tényleg nem látszik, hogy problémája lenne, bőségesen evett az etetésnél is. Most rendben fekszik a házikójában.
2018. júl. 27. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Belső vérzésnek pl nincsenek jelei. De nem hiszem, h bármi baja lenne, de azerf jo lenne ha egy doki ranezne szegeny kutyara :(
2018. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Doki nézze meg, az a biztos csak.
2018. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Unokatestvérem amúgy is vinné vasárnap-hétfő körül, mert a szemével 7 hetes kora óta nincs valami teljesen rendben, megkéri majd a dokit, hogy nézze meg a baleset miatt is alaposan a kutyát. Nagyon aggódom, hogy esetleg történhetett valami, legutóbb körülbelül 3 hete a mamám harapta meg, őt nem nagyon akarta elengedni, húzta a kutyát a szájában lévő kezével együtt, de mikor ő felemelte a kezét, hogy kiszabadítsa, ott maximum 10 centis magasságból érkeztek a mellső tappancsai a földre, plusz füvön. Amikor most engem kapott meg, az kemény, betonos / aszfaltos felületen történt.
2018. júl. 27. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legalább kuss lenne a környéken, s nem kéne mindenkinek az ö értelmetlen virnyogását hallgatni.
2018. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
7es, neked meg mi bajod? Milyen "értelmetlen virnyogásról" beszélsz? Azt egyébként vinnyogásnak kell írni...
2018. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérednek kéne szólni, hogy ideje elkezdeni nevelni a kiskutyát. 4,5 hónaposan már épp itt az ideje az ilyenekről leállítani, ha nem.akarja, hogy egyszer komolyabb baja is legyen a kutyának.
2018. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!