Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett a kutyám...

Mi történhetett a kutyám szemével?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy mezőn sétáltunk. Mikor indultunk haza és beültünk az autóba észrevettem, hogy a bal szemét nem tudja egyáltalán kinyitni, a jobbat pedig csak résnyire. Rohantam haza pénzért, hogy bevigyem valahova ügyeletre, de kb 20 perc után elmúlt. Azt hittem belement valami, mondjuk furcsa volt hogy mindkettővel gond volt, de nem volt bennük semmit. Elég pirosak voltak, de egy óra múlva már a pirosság is elmúlt, és teljesen ki tudta nyitni mindkettőt. Nem dörzsölte őket. Ötletem sincs mi lehetett. Mit gondoltok? Megszúrhatta egy növény, béka spriccelt bele, vagy megcsípte (mindkettőt) egy bogár?
2018. júl. 28. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehetett a te felsorold lehetőségeid közül, illetve szerintem allergiás reakció is szóba jöhet, ami azért múlt el, mert elhoztad a közegből, ami kiváltotta. Akár egy növény is okozhatta, de csak tippelgetek.
2018. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam, de már jártunk ezen a mezőn párszor előtte, gond nélkül. Mindenestre megnyugodtam, hogy ilyen hamar elmúlt, bár kaptam egy kisebb szívrohamot :)
2018. júl. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!