Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves németjuhász-beagle keverék kan kutyám

Az utóbbi időben nagyon sokat vakarodzik,bolházik és a köldökénél piros,kivakarta

Az elmúlt 3 napban pedig a farkát lógatja(eddig mindig fent tartotta)de csóválja nagyon ritkán fel is emeli de akkor is "zászlósan " tartsa

És csak az óljában kuksol,mivel ő lent van egy elkeritet kertben mindig ugatni,sirni szokott ha kint vagyok a másik kutyámmal hogy hozzam fel őt is de most inkább csak fekszik az óljában

Korábban futva a hátsó lábai nyúlugrás szerint mentek

Lépkedni is furcsán szokott

Sétánál eddig nem volt neki elég a 2-3 óra sem de most megelészik 30 percel is

Lehet hogy csipő diszpálziája lesz?

Orvos megtudja mondani mi baja?


2018. júl. 28. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt a rohadt mindenit...az utóbbi időben ez tart és eszedbe se jutott már elvinni? Ezer százalék hogy beteg, te pedig játszol boldogan a másik kutyáddal (amit nem értek hogy régen is csak azzal játszottál és közben a másikat hagytad sírni...)


Fogd meg szerencsétlent és vidd el orvoshoz, az megmondja mi baja, mert itt nem távgyógyító állatorvosok vannak.

2018. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mekkora felelőtlen hülye vagy. Orvos.
2018. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minden nap szoktam vele is játszani és sétáltatni kedves válaszoló csak előbb a másik kutyámmat kell lefárasztani mivel nem lehet a másikkal foglalkoznom mert nem hagyja ő szeretne a középpontban lenni


És megkérdeztem egy állatorvost aki helyben van és azt mondta hogy bolhás ezért megis fürdetem és kapott egy új bolhanyakörvet


A farka miatt a héten nem tudtam elvinni másik orvoshoz ami tőlem 30km és vonatoznom kéne vele amit nem biztos hogy birna azt csak jövőhéten tudnám megtenni

2018. júl. 28. 18:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mért kell egyből lehülyézni valakit mikor háttér információt nem is tudtok!!!
2018. júl. 28. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de akkor miért nem írod le? Mert leíratlanul akkor is egy felelőtlen barom vagy, de ha leírtad volna hogy kértél már tanácsot, legalább látjuk hogy tettél lépést. De ez édes kevés hogy beszéltél orvossal, el kell vinni és kivizsgáltatni. Látatlanban megmondta hogy bolhás? Ez olyan mintha látatlanban megmondanám hogy tetves vagy mert megvakartad a fejed, holott lehet csak megáztál és azért viszket. Amúgy meg bolhásságtól nem lesz lehangolt.
2018. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bolhásság nem okoz ilyen tüneteket, a vakarózáson kívül.

A kutyát el kell juttatni egy normálisan felszerelt állatorvosi rendelőbe, ahol ki tudják vizsgálni (szükség szerint labor, röntgen).

Bolha és más külső élősködők ellen pedig folyamatosan védekezni kell rutinszerűen.

2018. júl. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!