Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEGHALT A 3 éves golden...

MEGHALT A 3 éves golden retriever kutyám. BRAVECTO kullancsok és bolhák elleni tablettát kapott. Kinek van tapasztalata, igazságügyi boncolással kapcsolatban? Valakinek volt problémája a BRAVECTOVAL?

Figyelt kérdés
Teljesen egészséges volt előtte. Másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy az okozta a halálát. Szeretném, ha kiderülne, hogy jól gondolom-e? Szeretném, ha kiderülne, hogy jól gondolom-e, és azt is, hogy mással nem történjen meg soha ilyen tragédia. Családtag volt, imádtunk, most mérhetetlen a fájdalmunk. Most, hogy utánaolvastam, külföldön is igen sok halálesetet hoztak vele összefüggésbe, már petíciót is indítottak annak érdekében, hogy beszüntessék a forgalmazását. Tegnap történt ez a szörnyűség, a kutyám az orvosnál van, szakszerűen tárolják a holttestét. Hétvége lévén nem tudtam intézkedni.

#kullancs elleni szer #Bravecto #Kutya hirtelen halála #kutyák boncolása #igazságügyi orvosi boncolás #kutya halál ok kiderítése #veszélyes gyógyszer #halált okozó gyógyszer
2018. júl. 28. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Sok esetben a Bravecto a kinevezett "bűnbak" az esetek 99%-ban viszont biztosan nem a tabletta a felelős.

A 42 ezres facebook-os csoportról csak annyit, hogy a többsége farkast kiáltó gyógyszer ellenes összeesküvés elméletes. Legalább 80%-uk a kanyaró és himlő ellenes oltást is isten ellen való véteknek, gyógyszerlobbisták és gyógyszergyárak propagandájának gondolja, karöltve az országosok kormányaival.

A boncolás mindent elárul. Ha bizonyíthatóan a tabletta a bűnös, vedd fel a forgalmazóval a kapcsolatot, mert nem csak kártérítést követelhetsz, de segítesz a tabletta kockázati tényezőinek csökkentésében is.

2018. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
A facaebook csoport szerint a keringési rendszer összeomlásába, szívelégtelenségbe pusztulnak bele a Bravecto fogyasztása után nem sokkal addig tökéletesen egészséges állatok, az állatorvosok legtöbbször csak a halál okát adják meg, azt nem, hogy ezt mi okozhatta.
2018. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kiderült már mi volt az oka? Részvétem!
2018. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi derült ki a boncolás során.
2018. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Szívből sajnálom szegény kutyust. Az én kutyám is babéziás lett BRAVECTO tabletta mellett!!! Soha többet! Át térünk a nexgard spectrára.
2021. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt vagy még? Tudom hogy régi a kérdés, de kiderült a halál oka?
2021. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia eltelt mát egy idő...

Kiderult mi okozta?

2023. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most 9 éves lenne a kutyus...
febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!