Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek (lehetőleg)...

Honnan vegyek (lehetőleg) fajtatiszta Shiba Inut (Magyarországról)?

Figyelt kérdés

Lehetőség szerint a következő 2 évben szeretnék magam mellé egy Shiba Inut...Viszont nem tudom melyik tenyésztőtől érdemes venni egy ilyen kutyust.Lehet itthon is találni fajtatiszta Shiba Inut?(Vagy esetleg egy megbízható tenyésztőtől,egy jó Shibát,lehet itt Magyarországon is találni?)

(Hallottam a "Tűz-Ló" Hobby Shiba Inu" tenyésztőről is,viszont itt rengeteg negatív írást láttam róla...Így egy kicsit összezavarodtam)



#shiba inu #fajtatiszta shiba inu #legjobb shiba inu tenyésztő
2018. júl. 28. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van másik kennel is, pl. [link] Ismerni nem ismerem őket, a lényeg, hogy kutakodjál többet az interneten, ha teheted, menj el egy nagyobb kutyakiállításra is, ahol élőben is találkozhatsz esetleg velük, érdeklődhetsz konkrétan spicces/északi kutyás fórumokon vagy Facebook csoportokban.
2018. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Röviden annyit a Tűz-Ló "kennelről", hogy nem kennel. Beszédes, hogy mindig van nála kölyök, törzskönyvről s szülők szűréseiről vagy papírjairól pedig hallani sem lehet. Én azt javaslom, felejtsd el.
2018. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Oket ismerem, mint magyarorzagi tenyesztok. Veluk erdemes felvenni a kapcsolatot.


Ezt pedig melle linkelem:

[link]

2018. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!