Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan hám, amiből biztos...

Van olyan hám, amiből biztos nem tud kibújni a kutyám?

Figyelt kérdés
Yorkie, és 8 év alatt nem találtam meg a megfelelő hámot .
2018. júl. 28. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Esetleg méretre készített?

Vagusdog vagy musher nagyon jók és nem is drága.

2018. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Fressnapfból ezek:

[link]

Túra hám, elvileg nem szabadna tudjon kibújni belőle, emelni is lehet benne. De nem tudom mekkor a legkisebb méret.


[link]

Ezzel nincs tapasztalatom, de szerintem ebből sem tud kibújni, mindenesetre érdemes elvinni a kutyát és rápróbálni.


Vagy ezek a hámok, de ezeknek már húzósabb az áruk, viszont nehéz kibújni belőlük, szintén túrahámok.

[link]

2018. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jövő héten mindenképp beszerzek egy újat. Mind tetszik is.
2018. júl. 28. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Az első linken lévőből ki tud. Nagyon jó hám ilyet használunk és strapabíró,kényelmes, emelni is lehet benne,de ha nagyon akarja ki tudja húzni magát belőle. Erre akkor jöttünk rá,mikor egyszer megijedt. Meglepődtünk mi is mert szépen illeszkedik és állítható.
2018. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak arra lennék kíváncsi, hogy akik lepontozták a válaszolókat mit ajánlanak?!

Mindegyik tetszik, csak kapjak olyat, ami az ő mérete.

Köszi mindenkinek.

2018. júl. 29. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!