Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám mit tegyek?

Beteg a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lógatja a farkát és alig bír fel kellni ha sétál sír megnéztem felvan dagadva a feneke vagy bűzmirigy vagy perianális fisztula.Nincs ügyeletes állatorvos.Most megprobálom kinyomni hátha bűzmirigy ha nem akkor felhívom a dokit bár nem biztos,hogy fogad vasárnap.Ilyenkor kiszokta kapcsolni a mobilját.


Mivel segíthetnék neki?

Mi lehet a baja?

Esetleg valaki aki ismer ügyeletes dokit aki házhoz jön és nem horror áron dolgozik(bár kifizettem ígyis úgyis)

[link]


2018. júl. 29. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
VIDD ÜGYELETRE!!!!
2018. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Valaki biztos fogad! Telefonálj körbe!!
2018. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Telefonálj ! Mikor nálunk volt ilyen a dokik is tudtak ajánlani mást , aki vasárnap is fogad. A dokitól is kérdezd meg. Te ne csinálj semmit a kutyával.
2018. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
A bűzmirigygyulladás nem okoz ilyen tüneteket...
2018. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Nagy fájdalmai vannak, nézz a környéken egy ügyeletet szerintem.


Egyébként mi a fäsznak kellett lepontozni az eddigi válaszokat? Szerintem mind hasznos volt, de látom sok vasárnapi kutyatartó van akik szerint a kutyát nem kell orvoshoz vinni ha baja van.

2018. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
mindig vasárnaponként vannak ilyen kérdések. Nyugi, kamu
2018. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem nem kamu képzeld!egyszerű a kanapéról olvasgatni aztán látatlanban kiírni,hogy kamu.Igazad van jobb a kanapén ülni mint egy beteg kutya mellett virrasztani és dokikat hívogatni.


2 nem veszi fel egy felvette azt mondta adjak neki fájdalom csillapítót és holnap azonnal vigyem ki a dokihoz.

2018. júl. 29. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Be kellene vinni rendelőbe, mert a házhoz kijövős állatorvos nem hordja magával a rendelőt, és nem minden esetben tudja megvizsgálni rendesen.
2018. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!