Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Tüzel emiatt sokkal többet pisil mint általában. De nagyon bágyadt, rossz kedvű. Inni iszik rendesen de enni fele annyit mint általában. Ha mi eszünk akkor mindig oda szokott jönni kéregetni de 1-2 napja nem is érdekli csak fekszik az ágyában. Kullancsot ellenőriztem, nincs benne. Ma már nem tudom elvinni orvoshoz sajna.

2018. júl. 29. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet méhgyulladás is sajnos.
2018. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
"Sajna" benne van a pakliban hogy méhgyulladás és "sajna" elpusztulhat ha nem cselekszel időben. Miért nem ivartalanítottad?
2018. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert nemrég fogadtuk örökbe és 2 hónap múlva kaptunk időpontot ivartalanításra.
2018. júl. 29. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Azonnal állatorvos. Az én kutyámnak is méhgyulladása volt, amint láttuk rajta hogy nincs jól, nem eszik, nem volt kérdés, dokihoz vittük. Az orvos azt mondta a következő tüzelésnél bele is halt volna. Minek fogadtok örökbe kutyát ha aztán hagyjátok szenvedni? Édes istenem..
2018. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló ivartalanításra KELL IDŐPONT ami 2hónap múlva lesz. Így nyilván előbb, de ebben az esetben senki nem gondolta hogy komolyabb baj lehet.
2018. júl. 29. 16:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Orvos ad időpontot nem mi döntjük el mikorra. Talán offolás nélkül is lehetett volna válaszolni a kérdésre. Köszi
2018. júl. 29. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Látatlanban nehéz megmondani, de szerintem is a méhe a ludas.


Nézd meg hátul, nem folyik valami sárgás cucc (genny)?


Mindenképp el kéne vinned dokihoz még ma

2018. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!