Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon bolognese kutyának...

Bichon bolognese kutyának milyen szőrnyíró gépet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Eddig is itthon nyírtam, ollóval, de szeretnék beszerezni egy gépet, amivel kicsit gyorsabban menne.

Nemtudom milyet érdemes venni számára, ezt néztem ki [link]


2018. júl. 29. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kutyakozmetikus vagy?

Nem, akkor inkább bízd szakemberre

2018. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem *
2018. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez jó gép, én is ezt akarom venni majd a kistestű kutyámnak, akit szintén én szoktam nyírni.

Egyes válaszoló, a kutyakozmetikus baromi drága, és ha az emberben van egy kis kézügyesség, türelem és a kutyája hagyja magát nyírni, akkor a fajta külleméhez igazodó szőr tanulmányozása után egy kis gyakorlattal nyugodtan lehet nyírni otthon az ebet. Egy bolognese rövidre nyírásához nem nagy tudomány kell, letolja az egészet egy kicsit hosszabb fokozattal és a fejét igazítgatja ollóval.

2018. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyes, azért nyirom én, mert a szakértő kozmetikusnak valamiért nem engedi a kutyus :)

Amúgy köszönöm a válaszokat :)

2018. júl. 29. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ez jó lesz.


Nincs semmi rossz ebben, emberek maguknak vasalják a hajukat, formára nyírják az arcszőrüket, lakkozzák és manikűrözik a körmüket, szőrtelenítenek ès szedik a szemöldökük, ruhát választanak, takarítanak és főznek.


Nem kiállításra megy az eb, bele fog jönni a kutyája nyírásába a kérdező, ahogy magát is megtanulta ellátni alap szinten. Valószínű, hogy nem lesz kifogástalan a munkája és szakmai körökben nem képviselne értéket, de ez nem érdekel senkit.

2018. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a Lidl-ben vettünk 4-5 ezerért ilyet:

[link]


Tavaly márciusban vettük, már olyan 7-szer-8-szor lenyírtam vele, nekünk eddig bevállt, az árát már visszahozta. Aztán lehet csak szerencsénk volt, de szerintem nem olyan gagyi.


Már kezdek belejönni, bár a pofija még nem az igazi:

[link]

2018. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Szerintem irtó aranyos így is :D

Csak ha már pénzt áldozok rá szeretném ha jó lenne az ő kis bundájához, nehogy utána az legyen hogy nem is viszi

2018. júl. 30. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!