Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor eldobom kutyám játékát...

Amikor eldobom kutyám játékát és el akarom venni tőle, hogy megint eldobhassam neki, morog rám. Mit csináljak, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy játékosan morog, de van amikor teljesen úgy, hogy félek hogy odakap.
2010. jún. 19. 17:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Sajna, szentem nem sokmindent tudsz vele csinálni, max elaltatni. Már csak azértis, mert az nem normális az a kutya amelyik rámorog a gazdájára, főleg ha csak játszol vele.
2010. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
Megint én vagyok. De fogadok, ha enni adsz neki akkor nem morog.
2010. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem fogom elaltatni. Valahogy biztos meg lehet tanítani, hogy ne morogjon. Apára és Anyára nem morog, de rám szokott, amikor csontot eszik, tehát nem Én vagyok a falkavezér, hanem Apa.
2010. jún. 19. 17:31
 4/31 anonim ***** válasza:

Elsőnek: komolyan gondolod, hogy morgás miatt el kelljen altatni?! Tényleg?! Ez valamilyen betegség egyes kommentelőknél...


Kérdező: szerintem arról van szó, hogy nem tudja egyértelműen beazonosítani a kutya, hogy mikor játék, és mikor harc az, ami köztetek folyik. Nekem volt még rég egy ilyen kutyám, úgy szoktattuk le róla, hogy kijelöltünk egy kézjelet a játék kezdetére (meg hangjelzést, vagy vezényszót), és a következő jelzésig játék volt. Azon kívül meg nem nyúltunk hozzá a labdájához.

Mi tapsoltunk. Ha taps elhangzott, akkor jött játszani, ha megint tapsoltam, akkor vége volt. Közte csak barátságos meccs volt.

Hány éves a blöki? mert ezt mi pár hónapos-egy éves kora körül csináltuk.

2010. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális hogy a kutya zsákmányát a szájából nem engedi kivenni. Azt neked kell megtanítani hogy vagy kérésre vagy magától adja oda.
2010. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5 éves, de tavaly még nem morgott.
2010. jún. 19. 17:35
 7/31 anonim ***** válasza:

Simogasd meg mielőtt megpróbálod tőle elvenni. Esetleg vidd kutyasuliba ha van rá lehetőséged. Most csak ennyi jutott eszembe.


Amúgy volt egyszer a tvbe, hogy azért altattak el egy kutyát mert MORGOTT A SAJÁT KAJÁJÁÉRT. Hát jó hogy...ennyi erővel majdnem minden kutyát el lehetne altatni. Ez akkora hülyeség :S

2010. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Remélem, csak játékból morog. Kis termetű kutya, Bichon Havanese fajtájú.
2010. jún. 19. 17:38
 9/31 A kérdező kommentje:
A tapsos és simogatásos módszert megpróbálom, köszönöm. Azért várom a további válaszokat.
2010. jún. 19. 17:40
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy tipp volt az altatás.. Én mindenesetre sajnálnám az injekcióra a pénzt, szívem meg nem lenne sajátkezüleg kinyírni. de aztán titudjátok...

Én azért maradom a macskámnál...

Azok legalább nem utálják a gazdáikat, és nem fenyegetik.

2010. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!