Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez okozna bármi gondot?

Ez okozna bármi gondot?

Figyelt kérdés

Van egy prémium táp, amit hónapok óta eszik a kutyám. Váltottam ízt tápon belül, de azt pár nap után nem olyan szívesen ette meg. Szóval arra gondoltam, hogy mindkettőből vennék egy nagy kiszerelést, és vegyes adnám. Mármint mondjuk 2 napig az egyik fajtát, utána 2 napig a másik ízüt.

Ezzel okozok bármi gondot?

Tudom, hogy nem a legpraktikusabb, főleg, hogy 20ezer lenne a két zsák, de szeretném, hogy a másik fajtát is egye. Egy hónap alatt másfél zacskó fogy el, így kb pénzben majdnem ugyanott vagyok.


2018. júl. 30. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy táp már bevált, nem szükséges másra váltani, akkor sem, ha csak az íze más.

Elég azt adni, amit már megszokott a kutyád és megeszi.


Egyáltalán miért akartál váltani?

2018. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keverd össze. ha kiválogatja a neki tetszőt, következő etetésnél fél adagot kap bekeverve.Ha eljuttok odáig, hogy a tányért 20x körbenyalja evés után, akkor mehet a normál adag.
2018. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!