Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes kölyök kutyát pelenkár...

Érdemes kölyök kutyát pelenkára szoktatni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 hétben megpróbáltam úgy szobatisztaságra nevelni a kutyámat, hogy 2-3 óránként levittem, és ha elvégezte a dolgát megdicsértem, nappal még semmi baj nem volt, nem nagyon pisilt/kakilt be, de reggel mindig 2 kakira keltünk fel, ameddig még nem bír ki annyit, addig inkább szoktassam a kutya pelenkára?
2018. júl. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Szobatisztaság = nem ürít a szobába. Ezt egy kisgyerek is felfogná.


Persze, szoktasd pelenkára, ha nem akarod, hogy szobatiszta legyen. És ha nem bánod, hogy az ágyra, szőnyegre, ruhákra ürít. Mert még ha sikerül is megoldani (ami nem magától megy, ugyan úgy oda kell vinni éjszaka is, ahogy le kellene vinni a szabadba), a számára nincs különbség a pelenka és a szövetek közt.


Én undorítónak és mélységesen ugénytelennek tartom az olyan embereket, akik lustaságból arra szoktatják a kutyájukat, hogy a lakásba ürítsenek.

2018. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%
Amikor nálunk pici volt és még nem volt szobatiszta raktunk ki neki pelenkát, de közben mi is kivittük kb 2 óránként, éjszaka amikor kellett neki akkor a pelenkára rendezte a dolgát, nappal meg ugye kint. Amint nagyobb lett meg már nem is volt szükség a pelenkára, de köztes megoldásnak működött, amíg teljesen szobatiszta nem lett.
2018. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
nem egyáltalán nem. Nem használ semmit, az ellenkezőjét éred el vele
2018. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Este mikor viszitek le kakilni? Az fontos lenne, hogy a napi utolsó sétán elvégezze a dolgát kint és utána egyáltalán ne kapjon már semmit enni a lakásban, mert abból lesz reggelre a meglepetéscsomag.
2018. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!