Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van annyi nagytestű...

Miért van annyi nagytestű kutya az utcán?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítéljetek el,Egy nap háza felé jöttem az amstaff kutyámal a sétábol, és elénk ugrott egy kuvasz kutya na szerintetek mit csinál egy nagytestű idegbeteg kobór kutya? Hát persze hogy rám támad, persze nem harapott meg mert elintézte kutyám kitépte a kutya lábát, ne mondjátok hogy a kutyám a rossz mert megvédett és igen tanítottam öv-re illetve hogy saját magát védje meg,tényleg nem ezt akartam hogy ez legyen de nem volt más lehetőség, nem bolond a kutyám nem vaditotam el a parancs szavakra hallgat meg minden de azért nem mondhatom neki hogy maradj nyugton.

2018. júl. 30. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ember! Nyugodj már meg!
2018. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem cukimuki dzsorkshírok meg csivikék
2018. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
85%
Elsősorban mert a gazdájuk idióta. Másodsorban meg egy nagy kutya könnyebben átugorja vagy kibontja a kerítést mint egy kisebb. Neked mint gazdának elsősorban az összecsapás elkerülésére kellene törekedni de persze megvannak azok a helyzetek, amikor nem tehetsz semmit, illetve azok a helyzetek amikor jogos önvédelemnek számít tettleg fellépni a támadó kutya ellen.
2018. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a kérdésnek a hablatyoláson és dicsekedésen hogy a kutyád kitépte egy másik lábát, semmi értelme nincs.
2018. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a helyesírást gyakorolnád!
2018. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1. Nem volt más lehetőség mert egyenest a kutyának és nekem rontott.


2.nem dicsekszem csak leírtam ami történt, és hogy miért van annyi nagyobb testű kutya az utcán


Nem értem ezeket az embereket mert miért rakják ki a kutyát? Nem volt rajta nyakörv szerintem kobór volt


Én ezt még egyszer mondom hogy ezt nem akartam, de ha a kutya fut felém és 5-6cm-re voltak a fogai és a karom, és a kutyám a combját elkatpa és roppant neki, de miért olyan agresszív a gazdájának ügyelni kellet volna rá nem a miénk hibánk

2018. júl. 30. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Kamu az egész, csak egy provokációs kérdés az egész.
2018. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

En is jartam mar igy hogy setaltatas kozben kint volt egy nagyobb Nemet juhasz heverek kutya es nekiment az Amstaffomnak (meg kolyok volt). A Kaukazusim szedte le rola.

Attol meg h nincs nyakorve meg lehet nem kobor kutya volt es tenyleg kiszokott.

Ilyen esetben nem te tehetsz rola.

2018. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu igaz, tényleg így volt itt nálunk nagyon sok a kobór kutya,és tényleg így történt hogy ránk támadt.
2018. júl. 31. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Az amstaffod a nála kétszer akkora kutyának letépte a lábát mi? Egy kistestű lábát is nehéz(ha nem lehetetlen) letépnie bármekkora kutyának, nemhogy egy kuvasznak. H. Szóval nyugi, túl sok volt az energiaital..."Tanítottam övre illetve, hogy saját magát védje meg" Vicc :)
2018. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!