Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapiszok probléma -->...

Kutyapiszok probléma --> nincs kuka?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nyaralónk, nagyon jó helyen van, közel a part, a kutyákkal naponta járunk fürdeni. Napi 2x sétálunk. Viszont van egy probléma. Az egész területen egyetlen egy db kuka sincs. A kutyáim "kerttiszták", nem kakilnak a kertbe, csak pisilnek. A városban mindig felszedem és kidobom, de itt semmi lehetőségem sincs kidobni. Mások kapuja elé nyilván pofátlanság, nem is hagyom, néha viszont besikerül, akkor felszedem és hazáig cipelhetem... Nem vagyok jobb helyzetben mintha a kertbe ürítenének. Akik hasonló helyzetben vannak, mit csinálnak? Érdemes lenne az önkormányzatnak egy levelet írni ezzel kapcsolatban? Vagy mit lehetne tenni?

2018. júl. 31. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A level mindenkepp jo otlet, de van az a mondas, hogy egy fecske nem csinal nyarat... Beszelj a helyi tobbi kutyassal, biztosan van mas eszreveteluk is, nem csak a kukak hianya...

egyebkent en is neha megyek falura a kutyaimmal, ott csak a kozponti helyeken vannak kukak en emiatt celzottan olyan helyen engedem Oket csak elvegezni a dolgukat, ahol tudom, hogy senkit nem zavar es ott hagyom. Egyebkent szornyu, plane mert varosban en is mindig osszeszedem. Az en kutyaim is kerttisztak mert varoson belul nekunk is van kert, ugyhogy tudom milyen rossz... de ugy nagyjabol ezt a ket lehetoseget tudom sajnos csak mondani...:/

2018. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Az a baj, hogy itt nincs olyan rész, ahova mehetnének vécézni... Mármint kb mindenhol házak vannak, vagy pedig a tópart, ahol sokan járkálnak. Ha betalálnak egy sás vagy bokor tövébe, akkor boldog vagyok, de ez sajnos nem megoldás. Nem értem miért nincs kuka sehol.
2018. júl. 31. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Külvárosban lakunk, kuka szintén nincs, úgyhogy én is cipelhetem hazáig. Nem túl gusztusos, de egy övtáska vagy kabátzseb legalább segít abban, hogy ne legyen közben tele a kezem.

Az önkormányzatnak lehet levelet írni, de ha beleírod, hogy nyaraló vagy, nem ottani választópolgár, akkor kisebb eséllyel jársz sikerrel. Esetleg meg lehet próbálni több, hasonló helyzetben lévővel összefogni és úgy írni a levelet.

2018. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nyaraló, a normál lakóhelyünk körzetében sehol nincs kuka, csak a buszmegállókban. Ha útba esik, oda dobom ki, ha épp aznap viszik a kukákat, akkor néha egy még el nem vitt kukába. De az esetek túlnyomó többségében viszem magammal hazáig, és a mi kukánkba dobom ki.

Lassan 10 éve, semmi nem változott. Ez van.

2018. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!