Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafaj jön jól ki a...

Melyik kutyafaj jön jól ki a nyuszikkal?

Figyelt kérdés
Van egy nyulam, de nemsokára szeretnék egy kutyát is mellé. Igazából én egy közepes és nagytestű kutyán gondolkodtam, de egy kistestű is megfelelne. Imádom a picinyemet, nem szeretném, hogy valami baja essen, ezért kérem a segítségeteket. Köszönöm előre válaszaitokat! :>

2018. júl. 31. 12:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
54%
A plüss
2018. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Inkább egy társat vegyél a nyuszinak, legalább annyira társas állatok, mint a tengerimalacok.
2018. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Amelyiket megtanítod rá, hogy ne bántsa.
2018. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem két kutyám van, és 1 nyulam.

Soha nem bántották a nyuszit. Mikor a kutyák kicsik voltak párszor rájuk szóltam, hogy ne adjanak pacsit a nyuszimnak, mert ő nem értékeli.

Egyik kutyam erdélyi kopó és beagle keverék, a másik tacskó, és beagle keverék.

Nevelés kérdése amúgy :)

2018. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi pénzed lenne rá? Mennyi időd lenne rá? Mit és mennyit foglalkoznál vele? Milyen kikötések vannak? Bent vagy kint tartanád? Első kutyád lenne? Kutyasuli, kutyaovi van-e a közelben?
2018. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsonyabb vadászösztönű kutyák, pl. pásztorkutyák. Elég türelemmel bármilyen fajtát meg lehet tanítani, de felügyelet nélkül ne hagyd együtt őket. Nagyon sok fajta alkalmas lehet, én nem ez alapján választanék, inkább a kutya többi igénye alapján.
2018. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

bármilyen fajta jó lehet, csak rajtad múlik, hogy meg tudod-e nevelni a kutyust.

nekem borderem és jackem van a nyuszi mellett, de csak akkor van a nyuszi kiengedve, ha itthon vagyok.

felügyelet nélkül sose hagyd őket majd egyedül, mert baj is lehet!

2018. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket úgy neveled. De a legjobban a Francia bulldogot ajánlom. 3 kutya van itthon FB, Husky, Westie. Mellette vannak csirke, nyulak, galambok. na most úgy képzeld el hogy a Francia bulldog fekszik és a kiscsirkék csak úgy köré mennek aztán ott csipdesik amit leszar. 1 dolgot nem tud elviselni mikor a husky akar játszani vele.
2018. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#2 gondolkoztam azon is, hogy még veszek egy nyuszit, olvastam, hogy társas lények és sokkal nagyobb biztonságban érzik magukat ha van egy társuk.
2018. júl. 31. 21:12
 10/14 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a saját tapasztalatból adott válaszod. Egyből kizártam a vadaszkutyákat, de ezek szerint nem kell lemondanom azokról a fajokról sem :)
2018. júl. 31. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!