Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaltam rosszul?

Mit csinaltam rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy 8 honapos kiskutyam. Ha etetes utan kiviszem elvegzi kint a dolgat de minden reggelre bepisil. Hogy tudnam errol leszoktatni? Nem adok neki tulsagosan sok vizet de az sem hasznal.
2018. júl. 31. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor viszed ki utoljára és mikor viszed kinreggelwnte?
2018. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eleg keson megyek aludni szoval elotte kiviszem. Reggel barmikor kelek fel mar ott a pisi. :(
2018. júl. 31. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyibol nehez megmondani, hogy mit csinaltal rosszul. Mostmar ha reggel latod a pisit cseszd le erte. Mikor viszed konkretan?
2018. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csezd le ha reggel meglátod a pisit. Ki tudja mikor csinálta és nem tudja a cselekményhez kötni a dolgot ha utána szidod le 1-2 órával.
2018. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a masik dolog ami meg eszembe jutott: veled alszik? Nem lehet, hogy stresszel valami miatt es azert pisil be?
2018. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
Mi 1 hete próbáljuk a szoba tisztaságra nevelést és este fel 10 re jövök fel vele utoljára. Reggelre a kutya egyszer kétszer véletlen magára csukta az ajtót (velem alszik egy szobába) és reggelre sehol egy pisi. Amikor felkelek akkor meg egyből rohanok le vele. Kicsit hülyeségnek hangzik meg kínzásnak de próbáld ki azt hogy kis résre hagyod csak az ajtót hogy ne férjen ki. Nálunk a szobamba nem pisil mert ott alszik . Lehet nálatok is beválik. Mivel nem tud kimenni ezért “nincs hova pisilnie” . Szerintem meg ér egy próbát
2018. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!