Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Julius-K9 termékekkel mi a...

A Julius-K9 termékekkel mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Pontosan mit használsz (póráz, hám, nyakörv stb) és milyen kutyán (fajta/méret) ?
2018. júl. 31. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos én egy egész kollekciót vettem tőlük, úgymond, mivel teljesen beleszerettem meg elkápráztatott meg hú. egy Amerikai staffordshire terrierem, egy cane corsom és egy dog-border collie keverékem van.


Minden általam választott termékre vonatkozik: nagyon rossz ár-érték arány. Viszonylag jó/közepes minőségű cuccok horribilis áron. Soha többet Julius K-9. Kidobott pénz.


Gumírozott póráz. Jó minőség, szerettem, szívesen sétáltattam vele. Nagyjából ez az egy, amit nyugodt szívvel ajánlok. Okés, bár egy pórázon nincs nagyon mit elrontani.


IDC powerhám. Csilivili, esztétikus, gyors fel-le vétel, csak épp totál kényelmetlen a kutyának. 3 méretet cseréltettünk ki, rengetegszer állítottam de kényelmetlen volt, nem állt a kutya testéhez.


Oldalkarikás hámunk nincs, de jelezném, mielőtt még valaki belefut, hogy nem alkalmas teher húzására, a lehető legrosszabbul oszlatja el a súlyt, rossz a kialakítása.


C&G és K9 nyakörv is volt, de mint mint megtapasztaltam, nem igazán megbízható. Legalábbis csak akkor jó, ha kistestű, esetleg közepes kutyád van vagy csak sétánál használod úgy, hogy 100 hogy nem húz a kutya. Én tréningen kikötöttem a kutyát fához és az egyik elszakadt, a másiknál a fém pattant el.


IDC kaucsuk labdánk volt, könnyen szétkapták, mondjuk nálunk a kong se bírja 2 hónapnál tovább.


Azóta Vagus nyakörvet, hámot és pórázt használok, tökéletesek, megbízhatóak. Innen is imádom és örülök hogy váltottam

2018. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ja bocs, lemaradt, hogy a harapózsákok nem megfelelő méretűek, a kutya rá se tud harapni és nem valami hatalmas minőség.de Ha nem cápa típus a kutya és nem munka a cél, akkor jó
2018. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Valóban irreálisan drága. Pórázom, hosszú pórázom, hámom, párnám, ruhám van onnan. Viszonylag jó minőség, de pl a Bende sokkal jobb ár-érték arányban dolgozik.
2018. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Border Collie és Bichon Havanese van, vettem már hámot (mini-mini és 0-ás méret), nyakörvet, pórázt és dummyt. Igazából ha megnézem a kokunrenciát, akkor én a Julius mellett döntenék még most is. Jó cuccokat gyárt a Bende, nagyon is jókat, de nekem egyszerűen sokkal jobban tetszik a K9. Egyébként sportkutyások között ez a két márka van nagyon elterjedve (legalábbis én ritkán látok mást, bulltípusú kutyákon szoktam még az első által említett Vagust, főleg a húzóhámot, ahogy láttam ez is jó minőségű).


Én abszolút elégedett vagyok velük, van olyan termék ami több éve is meg van már és abszolút semmi bajuk nincs. Szerintem jó minőségű termékek bár tény, hogy egyáltalán nem olcsó. Sőt, vannak termékek amik már tényleg horror áron vannak (kiképző szoknya 10000 forint... ).

2018. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Röviden: Gagyi divatmárka, aminél a márkanévért fizetsz csak. Jól hangzik, hogy K9, csak éppen amit csinálnak azok túlnyomó részben gagyi, kínai sz.rok.
2018. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem kínai semmi a Juliusnál.Minden magyar termék/alapanyag és beszállító ezt 100% tudom.Magyar varrodában és bőrdiszművesnél készül,azért ilyen drága.De ez is csak nézőpont kérdése.Ha bármi elégedetlenség van a termékkel kapcsolatban nyugodtan fel kell keresni a céget és biztos foglalkoznak a problémával!Sőt még örülnek is neki hogy kiderül szerintem,mert kutya fanatikus a tulaj!
2020. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!