Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutya...

Mennyibe kerül egy kutya szállítása Oroszországból Magyarországba repülővel?

Figyelt kérdés
Oroszországból szeretnék kutyát vásárolni (Border Collie) és repülőgéppel érkezne Magyarországra, és Budapestről hoznánk haza. Egy kölyökkutyusról lesz szó. Van valakinek bármilyen tapasztalata az árakról és a lehetőségekről? Előre is köszönöm :)

2018. júl. 31. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Jot kérdeztel:D


Sajnos fogalmam sincs, de az EU-ból vagy közeli országból szerintem sokkal egyszerűbb lenne.

2018. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen :) De sajnos ott az igazi, valójában árkorlát számomra nincs, csak nem találtam pontos infót még :(
2018. júl. 31. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:

A legitarsasagot kellene megkerdezni az arrol..es sajnos nem minden legitarsasag szallit elo allatot...

En Bp-Cph kozott repultem kutyaval ( csomagterben volt a kutya) es ez az egyiranyu ut kb 25000ft-ba (750Sek) kerult a Norwegian-nel de ok nem repulnek Oroszorszagba...ha jol tudom....

Sok sikert az kiskutyahoz!

2018. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez árban nagyon jól hangzik... sőt ennek a 3x-át is képes lennék kifizetni ha nem többet... már csak az aggaszt, hogy elvileg nem szállítható 3 hónapos kutya... ez igaz? 2 hónapos korban választanánk le az anyukájától. Köszönöm a válaszod:)
2018. aug. 1. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

A kutyának rendelkeznie kell az összes oltással többek közt a veszettség elleni oltással,így igen 3 hónapos kor alatt nem szállítható. Az egy dolog,hogy 2 hónaposan vannak elválasztva ha nem lépheti át a határt 3 hónapos kor alatt,mert nincs meg az összes oltása.


Ár az repülőtársaság és a kiskutya súlyától is függ.

2018. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy egy jó tanács oroszoktól csak óvatosan vegyél kutyát!!


Nekem több ismerőst átba.tak.. Ha nincs kapcsolatod kint akkor képesek az alom legselejtebb kutyáját elküldeni.


Ami ha kiállításra vagy tenyésztésre szánsz akkor gáz.

2018. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsere ismerem a szulok vervonalat, nem jo kedvembol valasztok onnan kutyust, hanem mert ezek a szulok bizonyitottak a szememben :) Tudom, hogy a kiskutyara gondoltal, ovatos leszek! :) de nagyon szepen koszonom a tanacsot, odafigyelek! :)
2018. aug. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!