Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék a kutyám? Kép...

Milyen keverék a kutyám? Kép alapján

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek. Pár hónapja fogadtuk örökbe a kutyusunkat, most 9 hónapos. Szeretném megtudni milyen jellegű kutyákból "áll össze" :)

Közepes/nagy testű 25 kilós, fekete, kajla fülekkel. (Lent linkeltem be képeket róla.)

Az állatorvos mudi keveréket állapított meg.

De a horvát juhászkutya egy két jellegzetességét is felfedezni véltem. ( fehér mellkas, feher lábuj szőrzet). Sokkal magasabb kutya, mint egy mudi.

Természetesen nem gondolom, hogy tökéletes válaszra lelek, de kíváncsi vagyok ki mit lát benne.

[link]

[link]


(Remélem jók a linkek.)

Köszönöm :)



2018. aug. 3. 11:34
 1/10 anonim válasza:
100%
nekunk van mudink, igy en total azt latom benne :)
2018. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viselkedésre is nagyon mudis, csak nem kifáraszthatatlan 😂.
2018. aug. 3. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami mudi, de lehet, hogy csak a vérvonalak keveredésének köszönhetően néz így ki.
2018. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mudi keverék. Tuti, hogy nem horvát juhászkutya, mert szerintem még tenyésztő sincs az országban.
2018. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen,jogos. :)

Köszönöm a válaszaitokat :)

2018. aug. 3. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyonyoru!!!*.*

En is egybol a mudit lattam benne es szerintem meg labrador is lehet benne. :D egy biztos, übercuki!

2018. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a mudin kívül én egy kis goldent is látok a kutyusban és nagyon aranyos :)
2018. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Édes kutya az biztos :) Igen, vannak hártyái az ujjai közt, és szeret pancsolni :D
2018. aug. 3. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mudi és talán labrador keverék. De mudi tuti van benne. Nagyon aranyos amúgy. :)
2018. aug. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült az anyukájára rábukkanni, aki egy golden es egy mudi keverékre hasonlít, így az apuka valamiféle nagyobb testű fekete kutyus lehet :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2018. aug. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!