Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez miert lehet?...

Szerintetek ez miert lehet? Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Nos, van 2 kutyank, a ferjemmel elek egyutt. A kisebbiket aki kan most fogadtuk be nemreg, most kb 7 honapos. Az idosebb kutya 8 eves, ivartalanitoft kan egyebkent. Nagyon jol kijonnek, nagyon tisztelettudoak egymassal. Amit eszrevettem a kicsinek, hogy a ferjemre nem hallgat ugy, viszont van, hogy etelt, vagy a kedvenc jatekat viszi neki az agyba. Nekem a jatekot csak akkor hozza ha hazaerek- de tulajdonkepp barki jon O mindenkinek a jatekkal kedveskedik. En ha epp eszik/ragcsal valamit, automatikusan kikopi es otthagyja. A jatekokat is. Van valami otletetek, hogy ezt miert csinalja? Marmint azt tudom, hogy nagyon tisztel de akkor az O fejeben melyikunket tiszteli jobban?

2018. aug. 3. 23:55
 1/3 A kérdező kommentje:

*en ha kozelitek fele


Bocsi a helyesirasi hibakert meg meg kell szoknom a telefonomat.

2018. aug. 3. 23:58
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírás alapján téged tisztel jobban. A férjednek azért viszi a játékát, mert ő engedékenyebb a szemében, jobban rávehető a dolgokra. Ezzel nincs is semmi baj egyébként. Ha játszani szeretnél vele, akkor legyél te a kezdeményező fél.


A másik eshetőség, hogy valamiért fél tőled, de a leírásodból nem ez jön le.

2018. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Velem is nagyon sokat jatszik. A kicsi elegge aktiv kutya, ezert szoktunk a seta utan a kertben labdazni, vagy birkozni.
2018. aug. 4. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!