Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

amikor kimegyek hozzá reggel, még TÖK aranyos, aztán 10-50 perc múlva elkezd ugatni rám, és vicsorogni!

Kicsit félek h mi van ha meg akar enni?

Érdekes vannak olyan napok, amikor meg nem csinálja ezt.

Szerintetek vigyem el orvoshoz, vagy mi?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2018. aug. 4. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Neveld meg.


Hogy akarna már megenni? Ne...


MIÉRT VAGY RÁKATTANVA A CAPS LOCKRA?

2018. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT! :)

Igazából huskym van sokan mondják meg olvastam h azok öregkorukra egy kicsit meghülyülnek, míg a saját gazdájukat is megtámadhatják(általában)...

Lehet h erről van szó?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. aug. 4. 15:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvető gondok vannak.


Mennyit foglalkozol vele naponta? Hány órát sétálsz hányszor, mennyi a szellemi fárasztás?

2018. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hétköznap(amikor dolgozok) min. egyszer, hétvégén max. kétszer viszem sétálni munkából kb. 14-15 óra fele érek haza, utána dobálom neki a kötelét, visszahozza, nyalogat, csóválja a farkát.Etetem reggel és este, ha esedékes elviszem állatorvoshoz, beoltatni, REMÉLEM ENNYI ELÉG H MINDENKIBE TISZTÁZÓDJON H NEM VOK ÁLLATKÍNZÓ, TÖRŐDÖM A KUTYÁMMAL!!

Csak reggel vannak gondok vicsorog, ugat rám, elálja az utamat. Nem értem miért van ez?! Volt h utánam kapott, a fogával, amikor már majdnem sikerült kimennem a kapun...

A huskym 9 éves, szerintetek van rá esély h komolyan megtámad....

...altattasam el?

2018. aug. 4. 15:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából huskym van sokan mondják meg olvastam h azok öregkorukra egy kicsit meghülyülnek, míg a saját gazdájukat is megtámadhatják(általában)..."

Ha ilyen fenntartásaid vannak a fajtával szemben, ugyan minek is vettél huskyt ?

ha a saját kutyáddal szemben akár egy apró félelem is megjelenik benned, azt a kutya megérzi. Idővel ki is fogja használni.

2018. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Még egyszer mondom a kutyám 9 éves! 1 éves korában került hozzám:)

8 éve még nem neteztem viszont egyre több helyen dolgoztam, egyre több ismerősöm lett, ők mondták, én meg utána olvastam.(mármint ennek az öregkori hülyeségnek)

Amikor megvettem még nem tudtam róla oké?

A kérdésem továbbra is: MIT TEGYEK?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. aug. 4. 15:38
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
A válasz továbbra is, hogy te nagyon semmit mert alkalmatlan vagy
2018. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Add el és többet ne vállalj kutyát maximum plüsst!!


A kutya nyilvánvalóan miattad ilyen, de te meg se próbálsz javítani a helyzeten, egyből altatnád. Minek neked bármilyen állat?

2018. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

4. ,,válasz˝író!

,,alkalmatlan vagy˝... MIBŐL GONDOLOD? talán neked van kutyád? még ha alkalmatlan is lennék...

a kérdés: mit tegyek?

a válasz: mondjuk vidd el állatorvoshoz!:)

nem feltétlen ÉN akarom megoldani a problémát!...

de amúgy szerintetek komolyan mit tegyek? kössem ki, így utolsó évébe/ibe? az kegyetlenség nem? DE!

A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. aug. 4. 15:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek fel egy jó kutyakiképzőt, mert láthatóan te kevés vagy a kutyád helyes neveléséhez. A husky egy makacd fajta, következetes, határozott gazdát igényel, nem jó kezdőknek, tapasztalatlanoknak, mint amilyen te vagy. A nevelési hiányosságok ütköznek ki a kutyádnál.

A hozzá nem értésed gyümölcsét láthatod.


Megenni nem fog, nem medve. Megharapni lehet, mert neveletlen. Mielőbb KUTYAISKOLA (ha már a caps locknál tartunk ;) )

2018. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!