Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A környezetet mennyire kell...

A környezetet mennyire kell kitakarítani ha bolhás lett a kutya?

Figyelt kérdés

Utána néztem de nem világos, mindenhol mást írnak. Ti hogy tudjátok, nektek hogy vált be?

Az egész házat ki kell takarítani, az olyan helyeket is ahol esetleg a kutya de még én sem jártam soha és be van zárva vagy csak ott ahol a kutya tartózkodik vagy járt valaha?


2010. jún. 20. 01:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
A bolha nem a kutyusban terem. Nézz körül, merre járkál, milyen állattal érintkezik. A leghatásosabb a bolhairtó nyakörv. A kutyárol is eltünnek a bolhák, így haza se tudja őket hozni. Nagyon megéri a 4000.- forintot. 7 hónapig 100%-os védelmet nyujt, minden rovar ellen.
2010. jún. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tudom hol terem a bolha és nem azt kérdeztem az állatból hogy kell kiirtani még azt sem hogy a környezetből hogy, hanem az hogy kell takarítani. Tudom hálátlan vagyok DE NEM LEHETNE A KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI egyszer? A bolha már megvan hiába nem hoz haza többet.
2010. jún. 20. 01:19
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
ha házon belül van az a hely, amit nem használtok, szerintem érdemes azt is kipucolni. Ha kísérletezel, lehet, tovább tart majd a kiirtás.
2010. jún. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Insecticide 2000 Ezzel permetezhetsz mindenhol a lakásban szagtalan és azt hiszem 3 hétig megöl minden új rovart.

[link]

2010. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ezt használom, nem ez a baj hanem hogy kulcsra van zárva és nem tudok bemenni, és be is tudnák akkor sem engedné a tulajdonos hogy ott takarítsak meg fújkáljak a cuccaira hiába szagtalan... :S
2010. jún. 20. 14:08
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Te hülye vagy öcsém! mi a f.asznak akarod kiirtani a bolhát ha be sem engednek, ha be engednek akkor ott állnak feletted hogy mivel irtod a bolhát...

Lehet még k.urva sok benzinnel meg lángszóróval

2010. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Permetezd le az ólját kívül-belül, a kertben a füvet, a kedvenc fekvőhelyeit, és a tulaj házát körbe, az ajtókat, küszöböket, esetleg, ha van ideged, akkor az ablakkereteket is. Így a bolha benn marad és éhen hal :).

Ha a kutya megfelelően védve van, akkor még bolhás környezetben sem bolhásodik vissza. Ne izguld túl a dolgot.

2010. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A kutya bent is lakik és az enyém és a tulaj a nővérem aki zárva tartja a szobáját és nem lakik itthon, nem egy szomszédról van szó. Nem izgulom túl egyszerűen csak arról van szó akármit raktam rá, nem maradt védve pedig nincs nálunk invázió. A hatalmas kertet meg nem áll módomben permetezni mert ennyi pénzem nincs sajnos. Már legalább 30 ezret költüttönk a bolhákra és még mindig nem szűntek meg.
2010. jún. 20. 15:57
 9/27 A kérdező kommentje:
Szóval nem izgulom túl csak éppen a kutyám szenved a pénzem meg elúszik.
2010. jún. 20. 15:58
 10/27 A kérdező kommentje:
És tehetetlen vagyok.
2010. jún. 20. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!