Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy elmegy otthonról és kizárja a kutyát az erkélyre? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A kutya meg szinte egész nap ugat, mert más kutyákat lát az erkélyről. Én ezt nem tartom normális gazdának. De amúgy a kutya is idegesítő, hogy mindig az ugatására kelünk hajnali 6kor, ha hétvége van, ha hétköznap.

2018. aug. 5. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem az ilyennek miért kell lakásba kutya, ha nem tudja eltűrni, hogy a lakásban legyen. Ez állatkínzás szerintem.
2018. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Legjobb lenne értesíteni a gazdáját, de ha az nem akar semmit se tenni ellene, akkor én azt mondom, hogy el kéne tőle venni szegény kutyát:(
2018. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
98%

Debrecenben az egyetemi éveim alatt nagy felháborodás volt abból, hogy egy gazda kicsukta egész napra a nyugati fekvésű erkélyre a kutyát nyáron. Este hatra annyira kivolt a kutya, hogy inkább leugrott. A hetedikről. :(


Ez jut eszembe, nem, nem normális. Kutyát tartani nem kötelező, oda kell adni valakinek, aki ért hozzá és rendesen bánik vele.

2018. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!